DreamHack Winter: pozvánky pro uzavřenou kvalifikaci

Uzavřená kvalifikace pro letošní DreamHack Winter se bude odehrávat tuto neděli. Do LAN finále v Jönköpingupostoupí celkem dva týmy.

Dreamhack

Dreamhack FOTO: Reprofoto YouTube

 

Osm pozvaných týmů se střetne s další osmičkou, která vzejde z otevřené kvalifikace. Turnaj má 512 slotů a uskuteční se den předem. Všechny zápasy budou Bo3 série v single elimination pavoukovi. Dva finalisti získají místo v hlavním turnaji, který se uskuteční ve švédském Jönköpingu. Hrát se bude o 100 000 dolarů a celý event se uskuteční 24. - 27. listopadu. Tam se tito dva vítězové střetnou se šesti týmy, pozvanými přímo organizací.

Pozvané týmy pro uzavřenou kvalifikaci jsou:

FlipSid3
Gambit
Kinguin
Epsilon
Crowns
iGame.com
ALTERNATE aTTaX
ENCE

Herní plán na neděli:

12:00 - První zápasy
15:00 - Čtvrtfinále
18:00 - Semifinále

Co myslíte, má některý z pozvaných týmů šanci probojovat se do hlavního turnaje?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DreamHack Winter: pozvánky pro uzavřenou kvalifikaci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.