Videa

Snax vs. Natus Vincere (1:50) | video: YouTube

Snax naprosto vyškolil Natus Vincere. A to hned dvakrát

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na dechberoucí akce jsme od profi hráčů zvyklí. Málokdy se ale vidí dvě naprosto luxusní akce od stejného hráče v jedné hře.

Právě to se povedlo ve finále ESL One New York polskému hráči jménem Janusz "Snax" Pogorzelski, hrajícímu již několik let v barvách týmu Virtus.Pro. Ve finále se střetli s NAVI, jímž se po lítém boji podařilo ukořistit hlavní cenu turnaje. I přes to, že si trofej nakonec odnesli právě oni, budou určitě ještě dlouho vzpomínat na dva naprosto luxusní 1v4 clutche, kterými si je Snax úplně povodil.

Naprosto učebnicové quadkilly Snax vystřihl v první hře na  Cobblestonu. Virtus.Pro naběhli na scénu z B long a byali ihned ze hry vyřadil s1mpla, u nějž jsme zvyklí spíše na ace, než na rychlé umírání. Tohle malé vítězství ale tým moc nepovzbudilo a polští hráči začali padat jako hrušky. Nejprve šel k zemi za svůj kill byali, hned po něm pak Pasha, Taz i neo. Snax mezitím přešel se svým AWP za bednu, odkud rozvážně vyčkával na správný okamžik, kdy vylézt a pálit jednu přesně mířenou kulku za druhou. Přes plato se k němu nikdo nedokázal přiblížit natolik, aby ohrozil jeho sebevědomý quadkill a Virtus.Pro tak získali sedmé kolo.

O trochu později, v situaci 13-1 byali opět připravil Snaxovi půdu a odstranil z cesty Edwarda. Zbylí 4 hráči rychle nadělali z poláků fašírku a chystali se i na Snaxe. Ten ale s USP-S v ruce pomalu ale jistě mířil znovu na B long položit bombu a likvidoval každého, kdo se mu postavil do cesty. 

Tyto epické akce jen doplnily skvěle odehrané zápasy, které Virtus.Pro předvedl jako celek. Přestože se jim první hra opravdu náramně podařila, další dvě hry již dopadly ve prospěch Natus Vincere, šampionů turnaje.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Snax naprosto vyškolil Natus Vincere. A to hned dvakrát

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.