Videa

Neo a jeho 1v5 clutch, kterým dostal svůj tým do finále DreamHacku (1:35) | video: YouTube

Jak svému týmu zařídit finále DreamHacku? Neo v hlavní roli

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Dnes skončil další velký CS:GO turnaj, konkrétněji DreamHack Bucharest 2016. Virtus.pro beze ztráty jediného zápasu stali vítězi, a domů si tak odváží krásných 50 000 dolarů. Ve finále porazili Cloud9 na dvou mapách a to dokonce stejným skórem - 16:9. 

Teď se však vraťme k videu. Jedná se o semifinále, kde se polský celek střetnul s dignitas. Všichni hráči Virtus.pro si na turnaj přivezli skvělou formu, avšak Filip "NEO" Kubski zářil ze všech nejvíc. V celém turnaji měl spoustu skvělých momentů, avšak tento jasně převyšuje všechny ostatní a můžeme říct, že jen těžko budeme letos na CS:GO scéně něco obdobného.

O tom, jak moc NEO pomohl svému týmu k vítězství tohoto turnaje, nepochybovali ani jeho spoluhráči. Ti projevovali neuvěřitelné emoce a jako projev úcty a respektu byl právě NEO ten, který zvedl vítězný pohár nad hlavu jako první.

Hráč: Filip "NEO" Kubski

Zápas: Virtus.pro vs. dignitas

Mapa: de_overpass

Event: DreamHack ZOWIE Open Bucharest 2016

Zbraň: AK-47, Glock-18

Situace: Virtus.pro vyhrávají 15:13 na rozhodující mapě

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak svému týmu zařídit finále DreamHacku? Neo v hlavní roli

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.