Evropské kvalifikace pro ELEAGUE jsou za námi

Třetí a zároveň poslední finálová ELEAGUE kvalifikace je za námi. Které týmy dokázaly získat zbývající místa?

ELEAGUE - Counter Strike: Global Offensive

ELEAGUE - Counter Strike: Global Offensive FOTO: Reprofoto YouTube

Evropský turnaj, který nakonec obsadil 512 slotů, obsahoval spoustu průměrných týmů, jako třeba Space Soldiers. Ti však nakonec trochu kontroverzně podlehli týmu VwS z Litvy.

VwS však nevydrželi v turnaji o moc déle, neboť hned v dalším kole prohráli s týmem walkover. Ti si došli až pro třetí a poslední postupové místo, kdy v rozhodujícím souboji porazili eSubu.

img-responsive

CS:GO sestava týmu eSuba.INTEL, v tuto chvíli již bez bladea | foto: eSuba

Dva týmy, které prošly celou kvalifikací neporažené, jsou Tricked v čele s Nicolaiem "HUNDEN" Petersenem a Tengri  s kapitánem Adlet "keeN" Nyrseytov. Dáni v posledních zápasech turnaje porazili InFlames, Preparation a eSubu, zatímco Kazachstánci přešli přes ArchAngels a Geekunit.

Seznam týmů pro ELEAGE European preliminary vypadá následovně:

dignitas FaZe FlipSid3 Gambit
G2 ALTERNATE aTTaX Kinguin HellRaisers
GODSENT deadweight passions CHAOS
ENCORE Tricked Tengri walkover

Těchto šestnáct týmů se následně střetne v boji  o čtyři postupová místa do samotné ELEAGUE. Tyto boje jsou naplánovány na 7. - 8. září. Nicméně, týmy jako G2, GODSENT a FaZe jsou mimo kvůli SL i-League Starseries Season 2, takže může dojít k menšímu posunutí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Evropské kvalifikace pro ELEAGUE jsou za námi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.