Maikelele zpátky v NiP

Kvůli Jacoba "pyth" Mourujärviho, který se stále léčí se zraněným zápěstím, se zbytek týmu rozhodl znovu do svých řad přivést Maikela "Maikelele" Billa, který bude u švédů působit jako náhradník až do doby, než se pyth uzdraví.

Ninjas in Pyjamas

Ninjas in Pyjamas FOTO: Ninjas in Pyjamas

Poslední dva týdny působil jako náhradník hráč Epsilonu Joakim "disco doplan" Gidetun se kterým Ninjas in Pyjamas dosáhli skóre 7:3 na mapy, ztratili vždy jen po jedné mapě proti týmům dignitas, EnVyUs a Virtus.pro.

Naneštěstí pro NiP disco doplan má povinnosti vůči svému týmu a tak se kluci rozhodli přivést zpátky Maikeleleho, který v současnosti žádný tým nemá. Kromě ESL Pro League se Maikelele ukáže i v Kievě, kde si s Ninjy zahraje o 300 000 dolarů.

img-responsive

Ninjas in Pyjamas s Maikelelem v rosteru (2014-2015) | foto: Ninjas in Pyjamas

Tento 25 letý hráč je bez týmu necelých pět měsíců. FaZe opustil na začátku dubna. Teď se však přidá k Ninjům a to již na jejich bootcampu před SL i-League StarSeries Season 2 Finals, který se bude konat 7. - 11. září.

Dokud se nevrátí zraněný pyth, sestava Ninjas in Pyjamas bude vypadat následovně:

 Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
 Patrik "f0rest" Lindberg
 Richard "Xizt" Landström
 Adam "friberg" Friberg
 Mikail "Maikelele" Bill 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Maikelele zpátky v NiP

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.