Videa

freddieb a jeho ace proti HellRaisers na DreamHack Zowie Open Bucharest. (0:31) | video: YouTube

Jeden proti všem. Freddieb to na DreamHacku parádně rozjel

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

DreamHack Zowie Open Bucharest 2016 měl finále Evropské kvalifikace 21. sprna. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů, mohli jsme vidět celky jako dignitas, ENCE, HellRaisers, Epsilon, Titan nebo Kinguin. Celý turnaj se odehrával jedním pavoukem, konkrétněji single eliminaton Bo3.

Vítězně z turnaje vyšla bývalá sestava SK Gaming, nyní známá jako X ve složení: Friis, MODDII, Snappi, gla1ve, valde. Ti ve finále celkem hladce porazili ruský tým Gambit. Ti však nemusí zoufat, neboť do hlavního turnaje se kvalifikovaly oba týmy.

My tu však máme video z bojů o postup do TOP4, kde se proti sobě střetli Epsilon a HellRaisers. Epsilon prohrávali 1:9 na mapě de_cbble a vůbec to s nimi nevypadalo dobře. Freddieb se však odmítl vzdát a jasně všem hráčům i fanouškům ukázal, že je nesmí podceňovat. I přes tento nádherný ace však Epsilon nakonec prohrál a kluci tak skončili na děleném 5. - 8. místě.

Hráč: Fredrik "freddieb" Buö

Datum: 21. 8. 2016

Event: DreamHack Zowie Open Bucharest - uzavřená kvalifikace pro Evropu

Zbraně: Tec-9, AK-47

Situace: Epsilon prohrávají 1:9

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jeden proti všem. Freddieb to na DreamHacku parádně rozjel

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.