Němečtí Mousesports střídají hráče

V talentované sestavě postavené okolo hvězdného Nikoly „NiKo“ Kovače dnes proběhla jedna velká změna. Do týmu přichází nový posila a není jí nikdo jiný než nejúspěšnější český střelec Tomáš „oskar“ Šťastný.

Tomáš "oskar" Šťastný od dnešního dne hájí barvy Mousesports

Tomáš "oskar" Šťastný od dnešního dne hájí barvy Mousesports FOTO: Reprofoto HLTV

Pro někoho z vás je to možná překvapivé, pro jiné ne. Poté, co se bývalému Šťastného týmu Hellraisers nepodařilo kvalifikovat na major v Kolíně, došla mu trpělivost a oznámil, že odstupuje z aktivní sestavy. Přestože oficiálně v týmu zůstával, hledal si atraktivnější angažmá, a spekulovalo se dokonce i o jeho přestupu k takovým velikánům, jakými jsou Ninjas in Pyjamas nebo Natus Vincere.

Oskar samozřejmě všechny, kteří netrpělivě čekali na novinky ohledně jeho dalšího působiště, dlouho napínal. Na twitch kanále slovenského streamera resttpowereda vypustil zhruba před třemi týdny klamnou informaci, a opět potrápil zvědavé fanoušky. Pár dní zpět však do FaZe zamířil fin allu, a hlavní proud spekulací tak byl přesměrován na tým Mousesports. Ty původně vznikly na základě neshod mezi tahounem týmu NiKem a nizozemským sniperem chrisJem.

Dnešním dnem se tedy spekulace potvrzují a oskar bude skutečně oblékat červený dres německé organizace Mousesports. Trošku nečekaně však pozici pro českého veterána neuvolní chrisJ, nýbrž Johannes „nex“ Maget. Ten tedy prozatím odstupuje na post náhradníka navzdory tomu, že předváděl poměrně stabilní výkony a často hrál v kádru klíčovou roli. Jak to bude se čtyřiadvacetiletým Němcem dále, to ukážou následující dny či týdny.

První zkoušku podstoupí oskar a jeho noví spoluhráči již zítra od 19:00, kdy je čeká zahajovací zápas druhého herního týdne čtvrté sezóny ESL Pro League, ve kterém je čeká taktéž nová švédská sestava týmu Fnatic. Určitě si tento zápas nenechte ujít, jelikož nás čeká výtečný Counter-Strike s českým zastoupením a bude zajímavé sledovat dva sehrávající se týmy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Němečtí Mousesports střídají hráče

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.