Detaily CS:GO WESG turnaje pro Evropu

StarLadder otevřel registrace pro Evropskou kvalifikaci na WESG turnaj a také odhalil detaily ohledně regionálního finále s prize poolem 75 000 dolarů, které se bude hrát v Kievu.

WESG - World Electronic Sports Games

WESG - World Electronic Sports Games FOTO: Reprofoto HLTV

Afrika a Středí východ má své kvalifiakce již za sebou  a nyní je na řadě Evropa a CIS. Kvalifiakce začnou  v polovině září, a v prvních kláních se proti sobě střetnou pouze týmy ze stejných zemí.

Region "Evropa a CIS" je rozdělený do patnácti různých kvalifikací, zúčastní se země jako Švédsko, Německo, Polsko a Rusko. Ti budou mít své kvalifikace zvlášť a regiony jako Benelux a Adriatica budou spojení do sub-regionálních kvalifikací.

img-responsive

Rozdělení Evropy pro kvalifikace na WESG | foto: StarLadder

Pro regionální LAN finále je rezervováno 20 slotů a na jejich rozdělení se můžete podívat níže:

Region Počet slotů
Británie, Irsko a Island 1
Severní Evropa a Post CIS 1
Jihovýchodní Evropa 1
Benelux 1
Střední Evropa 1
Iberia 1
Adriatica 1
Francie a Monako 2
Švédsko 2
Německo 1
Polsko 2
Rusko 2
Ukrajina 1
Dánsko 2
Norsko 1

Je důležité zmínit, že i když jsou některé kvalifikace sub-regionální, pořád pro ně platí pravidlo o stejné národnosti týmů.Týmy, které reprezentují hráči z různých zemí tak budou nuceny změnit své sestavy nebo využít náhradníky, aby se vůbec WESGu mohli zúčastnit.

Regionální finále se bude hrát v Kievu od 6. do 9. října, formát však stále nebyl oznámen.

Pokud máte svůj tým a chcete zkusit štěstí v online kvalifikaci, registrovat se můžete na stránkách StarLadderu

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Detaily CS:GO WESG turnaje pro Evropu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.