Přestupový kolotoč ještě nezastavuje

Letní prázdniny jsou tradičně důležitým obdobím pro přestupy fotbalistů, nicméně v CS:GO je tomu letos podobně. Tentokrát mění působiště finská superstar z týmu ENCE eSports.

allu od dnešního dne v nových barvách

allu od dnešního dne v nových barvách FOTO: www.teamliquid.net

Mysleli jste, že po přechodu s1mpla do Natus Vincere nebo pondělním zemětřesení na švédské scéně už vás nice nepřekvapí? Neměli jste tak docela pravdu!

Červenomodrý dres FaZe Clanu totiž bude od nynějška nově oblékat čtyřiadvacetiletý fin Aleksi „allu“ Jalli, který po odchodu z Ninjas in Pyjamas v prosinci minulého roku zamířil do nově vzniklé finské organizace ENCE eSports, kde působil asi osm měsíců. Po jeho dezertaci si však zbytek týmu bude muset hledat vhodnou náhradu, a přestože má twitch chat na finského snipera dosti jasný názor, nebude to snadné.

Střídání v řadách FaZe proběhne pozice za pozici – znamená to tedy, že z aktivní sestavy odchází nejúspěšnější portugalský hráč Ricardo „fox“ Pacheco. Jeho budoucnost se prý bude řešit v následujících dnech. Na mezinárodní scéně působí od května 2015, kdy přestoupil do týmu Kinguin. Jeho vyhazov se setkává s různými ohlasy, někteří tvrdí, že je to rozhodnutí hloupé a nesmyslné, neboť byl základním stavebním kamenem týmu, jiní zase prohlašují, že bez něho bude FaZe Clanu lépe. Já osobně si počkám zejména na vyjádření experta na slovo vzatého, uznávaného Duncana „Thorina“ Shieldse.

První zkouška pro pozměněnou FaZe sestavu proběhne již dnes večer! Evropský mix složený z hráčů čtyř národností vyzve v prvním zápase čtvrté sezóny ESL Pro League dánský celek Team X. Začíná se v 19:00 a velmi jsem opravdu zvědavý, zda se nám dnes ukáže allu jako God nebo Bot.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Přestupový kolotoč ještě nezastavuje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.