Fnatic a GODSENT navzájem mění hráče

Tyto dva švédské celky se rozhodly navzájem promíchat své sestavy. Jedná se o podobnou situaci jako s EnVyUs a Titan, kde si týmy vyměnili dohromady 2 hráče. Tady je však změna ještě větší, neboť každý z týmů mění hráče tři.

Fnatic jako tým číslo jedna tehdy ještě s pronaxem v sestavě

Fnatic jako tým číslo jedna tehdy ještě s pronaxem v sestavě FOTO: Reprofoto Facebook

Po téhle změně máme zpátky pohromadě čtveřici hráčů, která vyhrála první Major na DreamHacku WInter 2013. K Markusovi "pronax" Wallstenovi do GODSENTu se totiž připojují  Jesper "JW" Wecksell , Robin "flusha" Rönnquist a Freddy "KRIMZ" Johansson. Pětici doplní Andreas "znajder" Lindberg.

Znajdr odešel z jádra Fnatic v půlce roku 2014, kdy byli spolu s tehdy ještě aktivně hrajícím Devilwalkem nahrazení dvojicí olofmeister a KRIMZ.  Ke konci roku 2015 jej následoval pronax a společně založili organizaci Ancient, ze které se následně stal GODSENT.

img-responsive

Čtyři z pěti hráčů, kteří vyhráli první Major budou opět hrát spolu | foto: Reprofoto HLTV

KRIMZ spolu s olofmeisterem se tak rozdělí přesně po třech letech. Společnou kariéru nastartovali při vytvoření týmu LGB v roce 2013 a od té doby všude cestovali spolu. Simon "twist" Eliasson, který nyní zamíří do Fnatic, byl také členem LGB, ale až o rok později. Nyní se tak znovu přidá ke svým bývalým spoluhráčům.

Tato drastická změna přichází jako reakce na výrazné zhoršení týmu Fnatic, kteří prvních pět měsíců jasně dominovali a vyhráli šest eventů v řadě. Od té doby však nedokázali přidat žádnou trofej.

U GODSENTu zůstává jako nejlepší výsledek jejich semifinále na DreamHack Masters Malmö, následováno 3. - 4. místem z DreamHack Open Summer a dalším 4. místem v SL i-League Invitational #1.

Nová sestava GODSENT tedy vypadá následovně:

 Markus "pronax" Wallsten
 Andreas "znajder" Lindberg
 Jesper "JW" Wecksell
 Robin "flusha" Rönnquist
 Freddy "KRIMZ" Johansson

Zatímco Fnatic teď budou vypadat takto:

 Olof "olofmeister" Kajbjer
 Dennis "dennis" Edman
 John "wenton" Eriksson
 Simon "twist" Eliasson
 Jonas "Lekr0" Olofsson

 Viktor "vuggo" Jendeby (trenér)

A protože organizacím zůstávají jejich místa v ESL Pro Leage, noví Fnatic budou součástí čtvrté sezóny. GODSENT testuje svůj nový line-up právě teď proti Virtus.pro, kde se hraje o poslední místo v Evropské divizi.

Co na tyto změny říkáte vy? Myslíte si, že to oba týmy oživí a nabudí k lepšímu výkonu, nebo to dopadne jako v případě EnVyUs?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fnatic a GODSENT navzájem mění hráče

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie…

14.08.2018 19:54 Tři tvůrci, spousta příběhů a jedna hra. Hra, se kterou chce malé řecké studio Pixer Reign prorazit…

Americkému fotbalu se daří! Série Madden NFL už překonala neuvěřitelná…

14.08.2018 18:52 Americký fotbal je mezi hráči zřejmě populární. Dokládají to i prodejní výsledky celé série.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.