Fnatic a GODSENT navzájem mění hráče

Tyto dva švédské celky se rozhodly navzájem promíchat své sestavy. Jedná se o podobnou situaci jako s EnVyUs a Titan, kde si týmy vyměnili dohromady 2 hráče. Tady je však změna ještě větší, neboť každý z týmů mění hráče tři.

Fnatic jako tým číslo jedna tehdy ještě s pronaxem v sestavě

Fnatic jako tým číslo jedna tehdy ještě s pronaxem v sestavě FOTO: Reprofoto Facebook

Po téhle změně máme zpátky pohromadě čtveřici hráčů, která vyhrála první Major na DreamHacku WInter 2013. K Markusovi "pronax" Wallstenovi do GODSENTu se totiž připojují  Jesper "JW" Wecksell , Robin "flusha" Rönnquist a Freddy "KRIMZ" Johansson. Pětici doplní Andreas "znajder" Lindberg.

Znajdr odešel z jádra Fnatic v půlce roku 2014, kdy byli spolu s tehdy ještě aktivně hrajícím Devilwalkem nahrazení dvojicí olofmeister a KRIMZ.  Ke konci roku 2015 jej následoval pronax a společně založili organizaci Ancient, ze které se následně stal GODSENT.

img-responsive

Čtyři z pěti hráčů, kteří vyhráli první Major budou opět hrát spolu | foto: Reprofoto HLTV

KRIMZ spolu s olofmeisterem se tak rozdělí přesně po třech letech. Společnou kariéru nastartovali při vytvoření týmu LGB v roce 2013 a od té doby všude cestovali spolu. Simon "twist" Eliasson, který nyní zamíří do Fnatic, byl také členem LGB, ale až o rok později. Nyní se tak znovu přidá ke svým bývalým spoluhráčům.

Tato drastická změna přichází jako reakce na výrazné zhoršení týmu Fnatic, kteří prvních pět měsíců jasně dominovali a vyhráli šest eventů v řadě. Od té doby však nedokázali přidat žádnou trofej.

U GODSENTu zůstává jako nejlepší výsledek jejich semifinále na DreamHack Masters Malmö, následováno 3. - 4. místem z DreamHack Open Summer a dalším 4. místem v SL i-League Invitational #1.

Nová sestava GODSENT tedy vypadá následovně:

 Markus "pronax" Wallsten
 Andreas "znajder" Lindberg
 Jesper "JW" Wecksell
 Robin "flusha" Rönnquist
 Freddy "KRIMZ" Johansson

Zatímco Fnatic teď budou vypadat takto:

 Olof "olofmeister" Kajbjer
 Dennis "dennis" Edman
 John "wenton" Eriksson
 Simon "twist" Eliasson
 Jonas "Lekr0" Olofsson

 Viktor "vuggo" Jendeby (trenér)

A protože organizacím zůstávají jejich místa v ESL Pro Leage, noví Fnatic budou součástí čtvrté sezóny. GODSENT testuje svůj nový line-up právě teď proti Virtus.pro, kde se hraje o poslední místo v Evropské divizi.

Co na tyto změny říkáte vy? Myslíte si, že to oba týmy oživí a nabudí k lepšímu výkonu, nebo to dopadne jako v případě EnVyUs?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fnatic a GODSENT navzájem mění hráče

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.