Před týdnem jsme psali o ASUS ROG turnaji. Dnes již známe vítěze

Včera ve večerních hodinách se odehrálo finále známého finského turnaje ASUS ROG ve hře Counter Strike: Global Offesnive. V něm se proti sobě střetli Epsilon a Space Soldiers. Jak toto klání dopadlo?

Asus ROG

Asus ROG FOTO: Reprofoto Twitter

Space Soldiers začali svůj den střetem s Millenium. Turkům stačily k výhře jen dvě mapy, a to Cobblestone a Dust2. Naproti tomu Epsilon takový hladký průchod neměl. V boji o finále se střetnul s domácím celkem ENCE, a my jsme mohli vidět velmi napínavou a vyrovnanou sérii, kterou musela rozhodnout až třetí mapa. Z té vyšli vítězně Epsilon a mohlo se jít na finále.

To se nakonec ukázalo jako nejkratší série celého dne. Jako první mapa se hrála Cache, kterou vyhráli Space Soldiers s osmi koli na každé straně, celkově 16:11. Poté se šlo na jejich vlastní mapu, Cobblestone, která pro Epsilon dopadla ještě hůř. Space Soldiers jim nadělili 11 kol na CT straně a poté dokázali za teroristy hru velmi rychle ukončit a to celkovým skórem 16:5. Space Soldiers se tak stávají vítězi ASUS ROG Summer a získali tak své první vítězství na mezinárodním offline turnaji.

img-responsive

Space Soldiers vyhráli svůj první mezinárodní offline turnaj | foto: ESL

Níže se můžete podívat na rozdělení prize poolu a celkové umístění všech zúčastněných týmů:

1.   Space Soldiers - $12,000
2.   Epsilon - $7,000
3-4.   ENCE - $3,000
3-4.   Millenium - $3,000
5-6.   Tricked
5-6.   Escape
7-8.   LGR
7-8.   ArchAngels

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Před týdnem jsme psali o ASUS ROG turnaji. Dnes již známe vítěze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.