Fuks jako náhradník v G2 pro ELEAGUE

G2 Esports oznámili, že bývalý člen týmu LDLC Simon "Fuks" Florysiak bude jejich náhradníkem po zbytek ELEAGUE

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

 Simon "Fuks" Florysiak v nadcházejících ELEAGUE bitvách zastoupí Cédrica "RpK" Guipouyho, který na doporučení doktorů nebude pár týdnů létat letadly, kvůli prasklého ušního bubínku. Tato zpráva je velkou ránou pro sestavu G2, ti totiž na nedávnem ESL One Cologne vypadli jako první ze své skupiny po porážkách od SK a Fnatic. Právě RpK byl jejich nejlepším hráčem eventu s ratingem 1.09.

img-responsive

Cédric "RpK" Guipouy | foto: Reprofoto HLTV

Fuks, který nedávno přestoupil do Red Instinct Rising Stars, je známý hlavně svým působením v LDLC White, se kterým dokázal vyhrát ASUS ROG Winter 2016, tehdy ještě po boku dalšího člena G2, Alexandra "bodyy" Pianara. LDLC opustil v dubnu, kdy organizace rozpustila obě své CS sekce a pověřila Kévina "Ex6TenZ" Droolanse sestavením nového týmu.

V prvním kole last chance qualifier se G2 utkají s mousesports. Celé klání začne ve středu a nejlepší dva týmy z pavouku postoupí do playoff, kde se přidají k již šesti známým vítězům skupin.

Sestava G2 pro zbytek ELEAGUE je tedy následující:

 Richard "shox" Papillon
 Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
 Adil "ScreaM" Benrlitom
 Alexandre "bodyy" Pianaro
 Simon "Fuks" Florysiak (náhradník) 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fuks jako náhradník v G2 pro ELEAGUE

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.