Společnost HP přináší nový turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive

Dne 30. června 2016 v Praze se uskuteční OMEN Go4CS:GO CZSK turnaj, ve kterém budou pětičlenné týmy bojovat o rovných 1 000 eur

ESL logo

ESL logo FOTO: Reprofoto Facebook

Turnaje se budou moci zúčastnit hráči z Česka a Slovenska a celá akce proběhne pod záštitou ESL. Na hráče čekají 4 kvalifikace každou červnovou sobotu (první kvalifikace proběhla již včera, tedy 2. 7. 2016) a vítěz si přijde na krásných 1 300 Kč. O sloty do hlavního turnaje se v samotných kvalifikacích však nehraje. Týmy jsou bodovány za své umístění a do finálového klání o finanční odměnu v celkové hodnotě 21 000 Kč postoupí osm nejlepších celků s největším počtem bodů po posledním kvalifikačním kole.

Turnaj si můžete užít i díky herním laptopům OMEN, které otevírají dveře do úplně nového světa virtuální zábavy. Počítače v sobě mají silnou grafickou kartu NVIDIA GTX 965 a šestou generaci čtyřjádrových procesorů Intel Core i7. To vše a ještě více v agresivním a štíhlém designu.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život jednotlivcům, podnikům i vládním organizacím. Prostřednictvím portfolia tiskáren, počítačů, softwaru, služeb a IT infrastruktury přináší HP řešení těch nejkomplexnějších požadavků zákazníků kdekoli na světě.

Tak na co ještě čekáte? Obvolejte kamarády, poskládejte tým a vzhůru do boje!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Společnost HP přináší nový turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.