Společnost HP přináší nový turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive

Dne 30. června 2016 v Praze se uskuteční OMEN Go4CS:GO CZSK turnaj, ve kterém budou pětičlenné týmy bojovat o rovných 1 000 eur

ESL logo

ESL logo FOTO: Reprofoto Facebook

Turnaje se budou moci zúčastnit hráči z Česka a Slovenska a celá akce proběhne pod záštitou ESL. Na hráče čekají 4 kvalifikace každou červnovou sobotu (první kvalifikace proběhla již včera, tedy 2. 7. 2016) a vítěz si přijde na krásných 1 300 Kč. O sloty do hlavního turnaje se v samotných kvalifikacích však nehraje. Týmy jsou bodovány za své umístění a do finálového klání o finanční odměnu v celkové hodnotě 21 000 Kč postoupí osm nejlepších celků s největším počtem bodů po posledním kvalifikačním kole.

Turnaj si můžete užít i díky herním laptopům OMEN, které otevírají dveře do úplně nového světa virtuální zábavy. Počítače v sobě mají silnou grafickou kartu NVIDIA GTX 965 a šestou generaci čtyřjádrových procesorů Intel Core i7. To vše a ještě více v agresivním a štíhlém designu.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život jednotlivcům, podnikům i vládním organizacím. Prostřednictvím portfolia tiskáren, počítačů, softwaru, služeb a IT infrastruktury přináší HP řešení těch nejkomplexnějších požadavků zákazníků kdekoli na světě.

Tak na co ještě čekáte? Obvolejte kamarády, poskládejte tým a vzhůru do boje!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Společnost HP přináší nový turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.