ESL s novým turnajem pro Counter Strike: Global Offensive

ESL bude hostovat mezinárodní event v São Paulu ke konci letošního roku. Tuto informaci potvrdil Spike Laurie.

ESL logo

ESL logo FOTO: Reprofoto Facebook

O tomto eventu toho zatím příliš nevíme, kromě toho, že se bude odehrávat v listopadu v São Paulu a účastnit se budou top týmy z celého světa. Podle Spika Lauriho, rozhodnutí přivést tento turnaj do Brazílie umožní ESL pokračovat v podporování tamní esportové komunity.

ESL v současnosti hostuje první ročník Brazilian Premier League. tato liga je zaměřená na podporu rozvoje kompetitivní scény v různých hrách. V CS:GO turnaji se hraje o více než 10 000 dolarů a mezi týmy můžeme vidět třeba g3x, CNB nebo INTZ.

Vypadá to, že v ESL se rozhodli pořádat více turnajů různě po světě. Co si o tom myslíte vy? Dočkáme se někdy třeba ESL One Prague?

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ESL s novým turnajem pro Counter Strike: Global Offensive

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.