Hráči týmu Luminosity se přesouvají pod křídla SK Gaming

Dokáži legendární Brazilci obhájit titul z MLG Colombus 2016?

Luminosity CS:GO tým

Luminosity CS:GO tým FOTO: Reprofoto HLTV

Momentálně nejlepší tým na světě v CS:GO od 1.7.2016 oficiálně přechází pod křídla SK Gaming. Celý tento přesun měl velice spekulativní pozadí již od samotného začátku, ale ve výsledku organizace SK Gaming dostala, co chtěla. Jestli tento akt byl proveden dle legalních precedentů se asi nedozvíme, protože podle dostupných informací se obě strany dohodly mimosoudně. Týmový kapitán Gabriel ,,FalleN'' Toledo je hvězdou na pódiu světového Counter Striku a vždy na veřejnosti vystupuje velice uctivě vůči všem, protivníky nevyjímaje. A fakt, že Fallen obvinil na svém twitteru Alex Müllera (výkoný ředitel SK Gaming) z neetického a klamavého chovaní vůči jemu a jeho spoluhráčům naznačuje, že celá tato situace se neobešla bez problémů. Ale smlouva už je podepsána.

Celý bývalý tým Luminosity Gaming, včetně trenéra a managera, se tedy definitivně přesouvá pod německou organizaci SK Gaming. Otázkou je, jak moc se celá tato událost podepsala na hráčích a jejich výkonech, protože před dvěmi dny ve finále první sezóny ECS proti G2 se Brazilcům vůbec nedařilo a prohráli 0:2. Nadcházející ESL Cologne 2016 je jedním z nejdůležitějších eventů v celém roce a už jenom postoupit z skupiny 2, které jsou Brazilci součástí, bude oříšek. Skupina totiž vypadá následovně:G2, FaZe, Fnatic a SK.  Uvidíme jak se brazilci s touto svízelnou situací poperou. 

img-responsive

Luminosity | foto: Wikimedia Commons

Z Counter Striku se stal opravdu velký byznys s odměnami v řádech milionů dolarů a to pochopitelně láká spousty očí a skandály se začaly na profesionální scéně objevovat čím dál častěji. Není tomu tak dávno, co se ESEA musela zodpovídat kvůli Bitcoin malwaru, který byl schován uvnitř jejich Anti-cheat clientu. Nedávný skandál ohledně CSGO Wild otřásl celou CS:GO sázkovou komunitou a nyní se spekuluje o tom, že Valve bude mít díky hazardu se skiny problém, přestože poté co skiny opustí Steam Market již nad nimi nemají žádnou kontrolu.

Celá transakce mezi Luminosity a SK také působí poněkud šedívě, ale zatím jsou to pouhé spekulace. Doufejme, že Brazilci se dokáží situaci přizpůsobit a že jejich gameplay tímto nebude ovlivněn.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hráči týmu Luminosity se přesouvají pod křídla SK Gaming

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.