Videa

Richard "shox" Papillon a jeho čtyři killy proti Luminosity (0:26) | video: YouTube

Co je třeba k výhře čtvrt milionu dolarů? Stačí mít v týmu shoxe

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Včera se uskutečnilo finále prvního ročníku ECS ve hře Counter Strike: Global Offensive. V boji o vítězství se střetli G2 a Luminosity Gaming. Který z týmů vyšel vítězně?

G2 se do finále probojovali skrze Fnatic, které naprosto přehráli. Luminosity měli svého soupeře o něco jednoduššího, neboť v cestě do finále jim stáli TSM a rozhodně se nejednalo o dlouhý, nervy drásající duel. Oba poražené celky mohou být se sebou spokojeni, za dělené 3. - 4. místo si odnesou každý po 80 000 dolarech.

Teď však k samotnému finále a videu. Jako papírový favorit byl určen tým Luminosity, a není se čemu divit, v letošním roce mají na krku spoustu titulů a většina je právem považuje v současnosti za nejlepší tým na světě. Bohužel pro ně, G2 mají shoxe. A když má shox formu můžete být dobří jak jen chcete. G2 vyhráli s naprosto jasnou převahou, na mapě Dust2 16:11 kde byli nejvíce vidět Adil "ScreaM" Benrlitom a Alexandre "bodyy" Pianaro. Na Overpassu dokonce 16:5, kde Richard "shox" Papillon předvedl parádní akci, na kterou se můžete podívat v již zmíněném videu. Vyhrál druhé pistolové kolo pro svůj tým a v podstatě zařídil jejich vítězství.

G2 si tímto přišli na 250 000 dolarů. Luminosity si spolu s druhým místem domů odvezou 125 000 dolarů. Který moment z finále se vám líbil nejvíce?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Co je třeba k výhře čtvrt milionu dolarů? Stačí mít v týmu shoxe

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.