Devilwalk má nové angažmá

Jonatan "Devilwalk" Lundberg se připojuje k týmu OpTic Gaming jako trenér. Tuto informaci potvrdil Damian "daps" Steele na svém Twitteru.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Reprofoto YouTube

Tuto novinku omylem vypustil do světa Óscar "mixwell" Cañellas  na svém včerejším streamu, kde ukázal skupinový chat ve WhatsApp aplikaci, kde hráči OpTicu řešili cestování. Samotný Devilwalk byl mimo akci od února tohoto roku, kdy odstoupil jako trenér týmu Ancients, které teď známe jako GODSENT. V tu dobu jako důvod svého odstoupení uvedl problémy se zápěstím.

Ve svých 25 letech mu trénování rozhodně není cizí, přece jen vedl Fnatic skrze jejich nejúspěšnější období, ve kterém například zvítězili na ESL One Katowice 2015.

OpTic se postarali o velké překvapení v offline kvalifikaci na ESL One Cologne 2016, kde porazili Fluffy Gangsters, FlipSid3 Tactics a HellRaisers. Tento tým z Kanady byl na základě tohoto výsledku rozlosován do čtvrté skupiny hlavního eventu, kde se utká spolu s Na´Vi, Ninjas in Pyjamas a FlipSid3. Co myslíte, mají šanci na úspěch?

Na sestavu OpTic Gaming se můžete podívat níže:

 Keith "NAF-FLY" Markovic
 Damian "daps" Steele
 Peter "stanislaw" Jarguz
 Will "RUSH" Wierzba
 Óscar "mixwell" Cañellas 

 Jonatan "Devilwalk" Lundberg (trenér) 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Devilwalk má nové angažmá

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.