Videa

GeT_RiGhT a jeho 4 killy s CZ75 tentokráte Ninjům nepomohly (0:59) | video: YouTube

Jeden proti všem. GeT_RiGhT na DreamHacku řádí

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

DreamHack ZOWIE Summer je v plném proudu a s ním i samozřejmě CS:GO turnaj. Skupina B nám v duelu o přímý postup nabídla souboj dvou domácích celků, a to NiP a GODSENT. NiP šli do zápasu jako favorité, nicméně svou roli i přes veškerou snahu nedokázali potvrdit a musí tak čekat na výsledek duelu HellRaisers proti Epsilon. Právě vítěz tohoto duelu se utká v Bo3 sérii s Ninjy o druhé postupové místo ze skupiny.

GeT_RiGhT je známý pro svou magii s pistolemi. Co však předvedl proti pronaxovi a jeho GODSENTu proti plnému nákupu je naprosto neuvěřitelné. Za stavu 4:13 pro své soupeře se nevzdal a dělal co mohl aby svůj tým dovedl k vítězství. Bohužel, NiP nedokázali na jeho magii navázat, zápas prohráli 8:16, a všem fanouškům nezbývá než doufat, že se dnes kluci předvedou v lepší formě.

Hráč: Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
Zápas: Ninjas in Pyjamas vs. GODSENT
Datum: 18. 5. 2016
Použitá zbraň: CZ75-Auto Pole Position
Event: DreamHack ZOWIE Summer 2016

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jeden proti všem. GeT_RiGhT na DreamHacku řádí

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.