Videa

Olof is back (0:33) | video: YouTube

Olofmeister je zpět!

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Po dlouhých měsících rekonvalescence zraněného zápěstí se švédská legenda vrací na scénu.

A to je přesně tam, kde ho všichni chceme vidět. Když do něčeho vložíte deseti tisíce hodin a uspějete, jste mezi nejlepšími na světě a přijde zranění, které vám znemožní tuto činost vykonávat, je to svízelná situace, zásah do psychiky, ale hlavně je to boj. Boj sám se sebou, který Olof vyhrál a konečně se vrací na bojiště mezi své švédké bratry ve zbrani.

Asi těžko od něj můžeme hned očekávat formu, kterou měl před svým odchodem, ale jsem přesvědčen o tom, že ji získá zpátky. Olofmeister je jedním z vyjímečných talentů na poli elity světového Counter Striku, jeho rozhodování ve hře občas až bere dech. Všestranně schopný hráč s klidným a vyrovnaným charakterem. To je Olofmeister!

Hlavní je, že Olof bude figurovat v nadcházejících zápasech jak v ELEAGUE tak i na ESL Cologne 2016. Což by mohlo slušně zamíchat s vývojem těcho eventů. Vítej zpět!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Olofmeister je zpět!

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.