Kvalifikace na ESL Cologne 2016 je u konce

Finální verze skupin byla losována včera okolo půlnoci.

ESL Cologne 2016 groups

ESL Cologne 2016 groups FOTO: Reprofoto YouTube

Takto budou vypadat skupiny v Kolíně nad Rýnem za necelý měsíc. Není definitivně rozhodnoto o pořadí skupin (A/B/C/D), ale rozdělení týmů je v této podobě finální. 

Turnaj se oficiálně koná 8. -10. července 2016. Fanoušci z celého světa se mají rozhodně naco těšit, Cologne má skvělou reputaci a je to určitě jedna z největších událostí roku. Šestnáct nejlepších týmů se popere o prize pool v hodnotě 1 000 000 $. 

Z každé ze skupin se dá vyzdvihnout jeden nebo dva favorité, až na skupinu B (a i to se může se změnit). Souboje o postup ze skupiny B budou krví prolité a aimem dokonané. Mají v ní totiž své osudy náhodou spjaté jedni z nejlepších hráčů dnešní doby. Vsadím se, že po losování všem čtyřem zmíněným týmům (Luminosity Gaming, Fnatic, FaZe, G2 Esports) poněkud ztuhnul úsměv na rtu. Na druhou stranu, pro nás diváky to přinese skvělou podívanou!

Z kvalifikace překvapivě nepostoupili Cloud9, rozhodli o tom francoužští EnVyUs v jednom z posledních zápasů kvalifikace. To je určitě pro C9 zklamáním, protože jejich výsledky v poslední době byly rozhodně lepší, než např. týmu Liquid, ale pravidla kvalifikace v podobě BO1 (best of 1) jsou mnohdy složitou překážkou. Podobný osud potkal "české" Hellraiers, kteří si nechali prokloznout mezi prsty zápas proti Optic Gaming na de_cache a finální hřebík do rakve jim zatloukli Flipsid3 (de_overpass). Brazilští Immortals (bývalí Tempo Storm) se taky bohužel museli se šampionátem rozloučit, po prohře na trainu proti Flipsid3.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kvalifikace na ESL Cologne 2016 je u konce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.