Oznámeny zápasy pro čtvrtý den kvalifikace na ESL One Cologne

Po skončení třetího dne bylo na oficiálním streamu odhaleno rozlosování zápasů pro čtvrtý den hlavní kvalifikace na ESL One Cologne.

Counter Strike:Global Offensive

Counter Strike:Global Offensive FOTO: Valve

Během třetího dne jsme z ESL studia v Katowicích mohli zjistit první dva postupující týmy, a také první dva týmy, které se musely s kvalifikací rozloučit. FaZe spolu s mousesports se bez velkých problémů a jediné prohry probojovali mezi postupující a my se tak můžeme těšit na jejich účast v Německu.

Osm odehraných zápaů znovu vyústilo v rozdělení týmů (bojujících o postup) do dvou skupin. Jednu se skórem 2:1 a druhou se skórem opačným.

Kvalifikovaní 2:1 1:2 Vyřazení
mousesports G2 TyLoo Fluffy Gangsters
FaZe EnVyUs Splyce Empire
  HellRaisers FlipSid3  
  OpTic dignitas  
  Cloud9 Renegades  
  Gambit Immortals  

Krátce poté, co skončil poslední zápas mezi FaZe a Gambitem, ESL vylosovalo šest duelů pro čtvrtý den tento kvalifikace, která se hraje Swiss formátem. Na tyto zápasy se můžete podívat níže a pamatujte, že týmy k sobě mohly být přiřazeny pouze za předpokladu, že spolu ještě nehrály.

13:00 TyLoo vs. Splyce
14:10 Renegades vs. dignitas
15:20 Immortals vs. FlipSid3
16:30 HellRaisers vs. OpTic
17:40 Cloud9 vs. EnVyUs
18:50 Gambit vs. G2

Po tomto kole budeme znát další tři týmy, které se kvalifikují do hlavního turnaje. Na konci streamu se opět vylosují zápasy, tentokrát však budou pouze tři a v každém z nich se bude hrát o postup. Máte své favority na vítěze?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oznámeny zápasy pro čtvrtý den kvalifikace na ESL One Cologne

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.