Videa

G2 VS Hellraisers (42:04) | video: YouTube

Hellraisers utržili svou první prohru v kvalifikaci na ESL Cologne 2016 proti G2

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Smutný pohled pro české fanoušky nabídl zápas na dustu2.

Jeden z prvních zápasů offline kvalifikace na nadcházející ESL v Kolíně nad Rýnem se odehrával v rychlém tempu. Pro Hellraisers to byl sice již druhý zápas, jejich prohra v tomto turnaji však byla první. G2 nastoupili připraveni a nedali Hellraisers žádnou šanci.

Oskar na dustu v pozici awpera předváděl svou vysokou úrověn, konzistentně hitoval tagy na midu. I se scoutem měl pár krásných kol, ale jeho team ho nedokázal podpořit. Ve 12. kole se to pro Hellraisers rozpadlo úplně, kdy v situaci 4vs2 (ve prospěch Hellraisers) nedokázali uspět.

Od té doby celý jejich gameplay zaváněl matchmakingem. G2 předvedli, že jsou úplně na jiné úrovni a dominantně ukončili dust2 na konečných 16:8. Gratulace francouzům a jednomu belgičanovi.

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Hellraisers utržili svou první prohru v kvalifikaci na ESL Cologne 2016 proti G2

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.