Kinguin s novou CS:GO sestavou

Kinguin na svém webu oznámil, že do svých řad přibírá novou polskou sestavu, která dříve reprezentovala organizaci Dobry&Gaming.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

 Tým hrál pod Dobry&Gaming pouze tři týdny po té, co se zúčastnil DreamHack European Minor ještě jako CSGOLounge. Paweł "innocent" Mocek a kluci kolem něj skončili na posledním místě po prohře s HellRaisers a GODSENT.

Pod křídly Kinguinu se celý tým přesune do Varšavy, kde sice budou žít odděleně, ale trénovat spolu budou každý den v zařízení poskytnuté jejich novou organizací.

img-responsive

Nová CS:GO sestava týmu Kinguin | foto: www.teamliquid.net

Kinguin dokonce najme sportovní profesionály, jako je třeba psycholog, který by měl týmu pomoci. Bude to již devět měsíců, co jsme naposledy viděli Kinguin tým na CS:GO scéně. Jejich bývalá sestava je teď známa jako G2.

Koho konkrétně uvidíme hájit jejich barvy?

 Grzegorz "SZPERO" Dziamałek
 Jacek "MINISE" Jeziak
 Paweł "innocent" Mocek
 Michał "MICHU" Müller
 Mikołaj "mouz" Karolewski

 Mariusz "Loord" Cybulski (trenér)

 V akci tým poprvé uvidíme v Uprise Championship turnaji, který je právě ve druhé skupinové fázi, nebo na Razer Rising Stars Europe.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kinguin s novou CS:GO sestavou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.