StarLadder pořádá CS:GO turnaj pouze pro ženy

StarLadder oznámil pořádání ryze ženského CS:GO turnaje, který bude mít své offline finále a bude se v něm hrát o prizepool 10 000 dolarů.

StarLadder

StarLadder FOTO: Reprofoto YouTube

Jsou to již dva týdny, co se uskutečnil StarLadder i-League Invitational, ve kterém nakonec zvítězil tým Virtus.pro. Oragnizátoři však nelení a přichází s novým projektem nazvaným Female Stars Championship, kde uvidíme nejlepší ženské hráčky z Evropy.

V online části turnaje se střetne celkem 16 týmů. Ty budou rozděleny do dvou double elminination pavouků. Jeden pro země CIS a druhý pro ostatní evropské státy.

img-responsive

Julia "juliano" Kiran se se svým týmem také zúčastní | foto: Reprofoto YouTube

Dva nejlepší týmy z každé skupiny se poté zúčastní již zmíněného offline finále, které se bude konat 16. - 17. července a bude součástí festivalu VK FEST. Ubytování a cestovné bude hráčům kompletně proplaceno organizátory a samozřejmě všem fanouškům bude k dispozici i stream na Twitchi a samotném VK.

Níže naleznete obě skupiny týmů, které spolu poperou v online části Female Stars Championship:

Evropská skupina CIS skupina
Secret fe Team Censored
Millenium fe EYESPORTS
LDLC fe Different but equal
doyoueven fe Binary Dragons
Team HEAVEN STARRYGAME.female
LGB fe mystic
Outsiders MiX
ALSEN fe Attack
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: StarLadder pořádá CS:GO turnaj pouze pro ženy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.