Videa

Christopher "GeT_RiGhT" Alesund a jeho ace proti G2 (00:45) | video: YouTube

Tomu se říká přesná muška! GeT_RiGhT to s pistolema opravdu umí

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

ELEAGUE snad ani není nutno představovat. Tento obrovský event, ve kterém se hraje o 1 400 000 dolarů, běží již od 24. května a skončí 30. července. 24 pozvaných týmů teď bojuje ve skupinové fázi o boj do playoff, nicméně my již známe dva týmy, kterým se to nepovede. Na posledních místech končí týmy Liquid a Selfless ze skupin A a B. Zoufat rozhodně nemusí,za svou účast si i tak odnesou 30 000 dolarů.

Teď však zpátky k videu. V tomto zápase se proti sobě střetli NiP a G2, leadeři skupiny B. G2 bojovali o udržení prvního místa tabulky a také čístého skóre, což se jim nakonec i podařilo i přes velkou snahu Ninjů, kdy GeT_RiGhT předváděl kola, jako je právě toto.

Hráč: Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
Zápas: Ninjas in Pyjamas vs. G2
Datum: 31. 5. 2016
Použitá zbraň: Glock-18 Dragon Tattoo
Event: ELEAGUE Season 1

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tomu se říká přesná muška! GeT_RiGhT to s pistolema opravdu umí

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.