Videa

Olofmiesterův FPL match aka Mr Secret (17:56) | video: YouTube

Olofmeister přistižen!

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Před námi se neschováš...

Spekulace o Olofově návratu mohou naplno začít. Před pár dny byl Olofmeister přistižen pod nickem Mr Secret při činu. Nachytat se nechal na FPL serverech se svým týmovým spoluhráčem Dennisem. 

Na svém twitteru Olof řiká, že jeho zraněné zápěstí je lepší, ale pořád to ještě není na 100%. Každopádně je skvělé ho vidět opět trénovat a fakt, že svou rekonvalescenci nebere na lehkou váhu, dokazuje serióznost této situace. 

Wenton rozhodně team Fnatic nezklamal, ale všichni doufáme, že návrat Olofmeistera přinese zpět tu bájnou švédskou dominanci. Někdo se přece musí Luminosity konečně postavit!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Olofmeister přistižen!

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.