CyberPowerPC CS:GO turnaj o 15 000 dolarů

CyberPowerPC ve spolupráci s CEVO oznámili letní turnaj, který je součástí CyberPowerPC 2016 Pro CS:GO ligy.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

Tento turnaj, který se bude hrát online v Severní Americe a bude o 15 000 dolarů, odstartuje dnes (28. května 2016) a bude mít jak otevřenou, tak uzavřenou část. Otevřená část bude formou double-elimination a 64 týmů se v ní popere o osm míst v uzavřené části.

Poté se k těmto osmi kvalifikovaným týmům připojí dalších osm (tentokrát pozvaných) týmů a spolu si to rozdají v single-elimination pavouku o jedno jediné místo v hlavním turnaji. Druhá kvalifikace se bude hrát naprosto stejným způsobem a bude probíhat 12. - 27. června.

img-responsive

Luminosity Gaming jako jedni z pozvaných | foto: www.gosugamers.net

Pozvané týmy do uzavřené části první kvalifikace, kde se bude hrát o 2 500 dolarů, již byly odhaleny a jsou tam i známé týmy jako je Splyce nebo TSM. Podívejte se sami:

 Kaliber 
 Splyce 
 Echo Fox 
 Lost
 Vault
 Noble
 TSM
 NRG

Vítězové první a druhé kvalifikace získají již zmíněný spot v hlavním turnaji. Tam se k ním připojí dalších 6 pozvaných týmů a celá akce proběhne 6. a 7. srpna. Znovu se bude hrát single-elimination pavouk, s tím rozdílem, že všechny zápasy budou Bo3. Pozvané týmy do hlavního turnaje najdete níže:

 Luminosity 
 Cloud9 
 Tempo Storm
 Liquid
 OpTic
 CLG
 Qualifier #1 slot 
 Qualifier #2 slot 

A jaké bude rozdělení peněžní výhry?

1. - $9,000
2. - $3,000
3-4. - $1,500
3-4. - $1,500

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CyberPowerPC CS:GO turnaj o 15 000 dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.