Páteční ELEAGUE u nás v televizi

Je to tak, čtete správně. V článku naleznete seznam světových televizních stanic, na kterých se bude vysílat páteční finále skupiny A ve hře Counter Strike: Global Offensive.

ELEAGUE - Counter Strike: Global Offensive

ELEAGUE - Counter Strike: Global Offensive FOTO: Reprofoto YouTube

Vedení a organizátoři ELEAGUE oznámili, že finále skupiny A, které se mělo vysílat na stanici TBS v Americe bude nakonec vysíláno mezinárodně, konkrétněji v 80 zemích světa. Před malou chvílí zveřejnili kompletní seznam všech stanic, které dohromady vysílají v již zmíněných 80 státech. Stanic je celkem čtrnáct a mezi nimi je i jedna naše!

Mějte však na paměti, že ne všechny tyto stanice musí být nutně televizní. Jedná se o stanice, které mají možnost přímého přenosu ze samotného studia.

img-responsive

Vysílací studio ELEAGUE | foto: Reprofoto Twitch

Diváci, kteří chtějí podpořit přímo ELEAGUE, mohou samozřejmě vše sledovat živě na twitch kanále ZDE. Dočkáte se Bo3 sérií plných akcí, komentáře, analýzy, atd.

Pokud se však na stream dívat nechcete, seznam vysílacích stanic naleznete níže:

Region Stanice
China HuoMao
Russia Starladder
Latin America El Sportivo (Turner
Czech Republic O2 Channel
Pan Nordic Viasat Paid + Free
Poland MTG World
Germany ProSiebenSat.1
Africa SuperSport
Balkans Sport Klub
France MCS
Netherlands FOX
South East Asia Astro
South East Asia Turner
South East Asia ASN

Finále skupiny A začne 04:00 ráno CET a rozhodne postupujících do playoff. Máte své favority?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Páteční ELEAGUE u nás v televizi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.