První pozvánky na DH Summer zveřejněny

DreamHack odhalil první čtyři pozvané týmy na nadcházející event, který se bude konat v Jönköpingu.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Reprofoto YouTube

88. - 21. června bude osm nejlepších týmů bojovat o 100 000 dolarů na turnaji DreamHack ZOWIE Open, který se bude konat v Jönköpingu  jako součást každoročního DreamHack Summer. Celkem šest míst bude zaplněno pozvanými týmy a poslední dvě místa dostanou týmy z online kvalifikací, které byly oznámeny DreamHackem v pondělí.

img-responsive

Ninjas in Pyjamas se ukážou v Jönköpingu | foto: Reprofoto Facebook

Vítězové DreamHack Masters Malmö NiP jsou mezi prvníma, kteří byli pozváni. Vedle nich pak Astralis, Tempo Storm a GODSENT. Poslední dva pozvané týmy budou zveřejněny v blízké budoucnosti.

Další informace o průběhu turnaje, zbylých pozvaných týmech a týmech, které postoupí z kvalifikace, včetně odkazu na streamování jednotlivých zápasů vám budeme přinášet co nejdříve to půjde.

V tuto chvíli vypadá seznam zúčastněných týmů takto:

NiP
Astralis
Tempo Storm
GODSENT

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První pozvánky na DH Summer zveřejněny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.