Virtus.pro převálcovali konkurenci na SL i-League #1

Virtus.pro zvítězili v prvním SL i-League Invitational poté, co porazili Natus Vincere 2:1 (16:11 Inferno, 8:16 Train, 16:10 Cobblestone).

SL i-League Invitational

SL i-League Invitational FOTO: Reprofoto YouTube

Již první mapa celé série, Inferno, začala velmi zuřivým tempem, kdy týmy pokaždé zvítězili jen jednou a nedokázali na svá vítězství navázat. Za to mohl převážně Ioann "Edward" Sukhariev, který dvakrát zachránil Na´Vi a jejich force buy. Se skórem 2:2 se Virtus pro utrhli ze řetězu a vyhráli osm kol za sebou, díky velmi výbornému kontrolování mapy.

Po této šňůře vítězství Na´Vi konečně získali kolo, kdy Ladislav "GuardiaN" Kovács dal dva otevírací fragy s AK-47 a hned po něm Edward vyhrál 1v2 clutch se SCAR-20. Nicméně to bylo vše, Virtus.pro hned v dalším kole opět vyhráli, vyresetovali ekonomiku Na´Vi a první polovinu mapy vyhráli se skórem 12:3.

Egor "flamie" Vasilyev v prvním kole druhé poloviny zářil. Získal rovnou čtyři fragy na B a vyhrál pro Na´Vi velmi důležité kolo. Virtus.pro a jejich force buy vyhráli kolo následující, ale nedokázali na to navázat, Na´Vi získali další tři kola a snížili náskok polského týmu na šest kol.

Virtus.pro pak získali hned dva kola za sebou a dostali se tak na map point. Na´Vi se však odmítli vzdát a dokázali vyhrát čtyři kola v řadě. Jejich naději na prodloužení rozdrtil Filip "NEO" Kubski a jeho čtyři fragy s tec9 mapu uzavřeli a Virtus.pro vedli v Bo3 sérii 1:0.

img-responsive

CS:GO sestava týmu Virtus.pro | foto: Reprofoto Facebook

Na Trainu měli Na´Vi doslova perfektní začátek na CT straně, kde vyhráli 10 z 11 kol a Virtus.pro se nedokázali dostat přes jejich defenzivu. Janusz "Snax" Pogorzelski a jeho klíčové fragy s AWP pomohli Virtus.pro získat dva další kola, to však bylo vše a Na´Vi zvítězili v první polovině se skórem 12:3.

Ve druhé polovině Virtus.pro vyhráli důležité pistolové kolo a šanci udržet se v tomto zápase. Na´Vi málem zvítězili v kole dalším, celou situaci však zachránil Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski v úžasně zahraném 1v3 clutchi.

Kolo za kolem Virtus.pro úspěšně bránili, pak ale přišel další perfektní moment, kdy kapitán Danylo "Zeus" Teslenko vyhrál velmi dobře zahraný 1v3 clutch s pouhými 10 životy a získal první kolo ve druhé polovině pro svůj tým. To odstartovalo celkové vítězství Na´Vi na této mapě, neboť od té doby neprohráli jediné kolo a na Trainu zvítězili skórem 16:8. Série byla srovnána na 1:1

img-responsive

CS:GO sestava týmu Natus Vincere | foto: Reprofoto Facebook

 Na rozhodující mapě (Cobblestone), vyšel start lépe týmu Na´Vi, kteří se dostali do vedení 3:0. Zbytek první poloviny však patřil Virtus.pro, kteří nedali svým soupeřům sebemenší šanci navázat na jejich dobrý start a první polovinu vyhráli se skórem 9:6.

Ve druhé polovině měli znovu lepší začátek Na´Vi, kdy flamie se třemi fragy a povedeným split pushem na A v pistolovém kole zajistil výhru pro svůj tým. Na´Vi vypadali velmi odhodlaně a povedlo se jim srovnat skóre na 9:9. To však bylo první kolo pro Virtus.pro kdy mohli nakoupit pořádné zbraně a granáty, které dokázali perfektně využít a ze sedmi následujících kol prohráli pouze jedno, což znamenalo vítězství 16:10 na této mapě, vítězství v celé sérii, a vítězství v celém turnaji.

img-responsive

Virtus.pro jako vítězové SL i-League Invitational #1 | foto: Reprofoto HLTV

Tento rok je zatím pro Virtus.pro vůbec nejhorší v historii celé organizace, a toto vítězství je v tomto roce vůbec první. Jak dopadl celý turnaj a kolik peněz si týmy za svou účast odnesli se můžete podívat níže:

1.   Virtus.pro - $50,000
2.   Natus Vincere - $20,000
3.   Dobry&Gaming - $12,000 
4.   GODSENT - $8,000
5-6.   Worst Players - $3,000 
5-6.   HellRaisers - $3,000 
7-8.   SK - $2,000
7-8.   FlipSid3 - $2,000 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Virtus.pro převálcovali konkurenci na SL i-League #1

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.