Nový update přidává Nuke do aktivního map poolu

Dnes vnoci byl nahrán nový CS:GO update, verze 1.35.5.1, který odebírá Inferno z aktivního map poolu a nahrazuje ji známou mapou Nuke. Také se nám představí novinka s názvem Prime Matchmaking.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

První update po velkém Major turnaji je relativně malý, avšak ta největší změna bude mít na hru okamžitý dopad, neboť z aktivního map poolu odchází všem známá mapa de_inferno, která je nahrazena novou verzí mapy de_nuke, informoval portál hltv.org

Tato změna pravděpodobně znamená, že Inferno se na nějakou dobu stáhne do workshopu, kde na této mapě bude provedeno pár změn. Nuke se bude hrát kompetitivně hráči po celém světě a většina mezinárodních týmových lig již oznámila Nuke jako oficiální mapu.

img-responsive

Nuke nahrazuje Inferno v aktivním map poolu | foto: Reprofoto YouTube

Pro fanoušky, kteří hru neberou až tak vážně a hrají spíše pro zábavu, se vývojáři snaží hru zpříjemnit. Jejich snaha bojovat proti cheaterům a smurfům (hráčům, kteří mají vysoký rank ale hrají za účty s nízkým rankem), vyústila v novinku s názvem "Prime Matchmaking".

Informace o Prime Matchmakingu si můžete přečíst níže ve vyjádření od samotného Valve.

"CS:GO spouští nový experiment, ve kterém budeme zjišťovat, zda hráči budou mít lepší pocity z matchmakingu, když je hra pošle proti hráčům, kteří mají své CS:GO účty propojené s telefony.

Pokud se chcete k tomuto experimentu přidat, musíte si své účty upgradovat na status Prime. Stačí jen kliknout na tlačítko UPGRADE, který vaše telefonní číslo (pokud ho máte na steamu vyplněné) propojí
s vašim CS:GO účtem. Pokud vlastníte více CS:GO účtů, ujistěte se, že jste si jako Prime nastavili váš nejoblíbenější/nejpoužívanější, protože jako Prime si smíte nastavit pouze jeden herní účet.

Až bude dostatečně velký počet Prime účtů, spustíme Prime Account Matchmaking a budeme upřednostňovat přiřazování hráčů s nastavením Prime proti sobě. Nic jiného dělat nemusíte (kromě přesvědčování svých kamarádů aby klikli na tlačítko UPGRADE a bylo dostatečné množství hráčů k začátku testování!)"

Celková velikost updatu je asi 60 MB a kromě těchto dvou věcí obsahuje pár dalších maličkostí, které však samotnou hru nijak neovlivní. Co si o těchto změnách myslíte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový update přidává Nuke do aktivního map poolu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.