Jak se na vydání největší srpnové pecky připravují fanoušci?

Hellblade: Senua's Sacrifice vychází již zítra a někteří fanoušci neskrývají svoje nadšení. Podívejte se na tento zajímavý coplay hlavní hrdinky.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice FOTO: www.hellblade.com

O největší srpnové pecce jsme toho napsali už opravdu hodně a není se čemu divit. Na hru se opravdu těšíme! A nejsme v tom sami. Fanynka s přezdívkou jessikerrcosplay si při příležitosti vydání připravila zajímavý cosplay hlavní hrdinky.

Práce probíhaly opravdu dlouho. Cosplayerka oznámila svůj projekt už 25. května a dokončila ho teprve včera. Podle jejích slov šlo o úplně první kostým, který vytvořila od píky úplně sama.

Postupem času své fanoušky o průběhu prací pečlivě informovala. V polovině června jsme tak poprvé mohli vidět plastový meč nebo rozpravovaný kostým.

Made a lot of progress today #cosplaydiy #cosplayer #cosplay #senua #hellblade #ninjatheory #cosplaydiy #cosplaywip #sewing

Příspěvek sdílený Jessica Kerr (@jessikerrcosplay),

Zalíbila se vám její práce? Zamiřte na její Instagram nebo Twitter, kde krom nejnovějšího díla naleznete i starší práce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak se na vydání největší srpnové pecky připravují fanoušci?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.