Videa

Horizon Zero Dawn | Becoming Aloy: Ibelinn Cosplay - Part 3 | PS4 (2:16) | video: YouTube

Poznejte reálnou Aloy ze hry Horizon Zero Dawn

04.04.2017 000 20:51 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Aneb když se spojí talentovaný cosplayer a zkušená produkce.

Už je to víc než měsíc, kdy se na pultech obchodů objevila delikatesa pro všechny majitele konzole PlayStation, hra Horizon Zero Dawn. Na tuhle skvělou herní záležitost jsme byli všichni lákáni neskutečně dlouho a to čekání se zajisté vyplatilo. Hra si totiž od úplného začátku získává nespočet komplimentů od hráčů po celém světě.

Jednou z ikon hry je hlavní hrdinka Aloy, která je nejenom děsivě bojeschopná, ale disponuje taky naprosto úžasným designem, do něhož se zamilovali jak hráči, tak i zástupy cosplayerek. No a právě jednu z těchto kostýmových umělkyň, norskou cosplayerku Ibelinn, vám představíme v tomto videu. Tuhle nadanou slečnu si pro reálné zpracování a následné promo hry vybral samotný PlayStation.

Je opravdu skvělé vidět, že vývojáři spolupracují s cosplayery pořád častěji a dokážou naplno využít jejich obrovský potenciál. Kdo by přece nechtěl vidět svého oblíbeného hrdinu naživo? Rozhodně se jedná o lepší zážitek, než jen o fotku před sochou. Skrze tuto spolupráci se můžeme podívat na parádní video, kde se kombinují jak ukázky ze samotné hry, tak i reálné provedení herního světa. A musíte uznat, že živoucí Aloy opravdu za shlédnutí videa stála.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Poznejte reálnou Aloy ze hry Horizon Zero Dawn

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.