Videa

HOW TO MAKE SINDRAGOSA: Cosplay Creation Time Lapse & Walk Through Jessica Nigri (22:29) | video: YouTube

Jessica Nigri: Jak vycraftit draka 2

13.03.2017 000 20:44 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Známá americká cosplayerka předvedla na letošním Katsuconu další kostým z Warcraft univerza. Vy se nyní můžete podívat, jak tato nádhera vznikala.

Pokud na sociálních sítích sledujete tuhle slavnou cosplayerku, určitě jste si všimli, že se na Blizzconu 2015 objevila v naprosto neskutečném cosplayi Deathwinga. Přesněji to byla jeho fiktivní ženská verze, kterou pro ni stvořil talentovaný kreslíř Zach Fischer.

A očividně jí jeden drak z Warcraft univerza nestačil. Tentokrát se Zachem znovu spojili síly a zaměřili se na Sindragosu, kostěného draka, jenž nás vítal během přihlašování po celou dobu World of Warcraft expanze The Wrath of the Lich King. Tentokrát opět vsadili na ženskou verzi této magické bytosti a myslíme si, že výsledek opravdu stojí za to.

Ve videu se můžete podívat, jak celý kostým Jessica vlastnoručně vyrábí. Prozradí spoustu zajímavostí a vychytávek, které se budou v budoucnu určitě hodit nejednomu cosplayerovi. A pro ty, co třeba cosplayi až tak neholdují,odhalí, že cesta od fanartu k finálnímu kostýmu je dlážděna krví, potem a slzami.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jessica Nigri: Jak vycraftit draka 2

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.