Videa

THIS IS KATSUCON 2017 COSPLAY MUSIC VIDEO VLOG DJI OSMO PRO CANON G7X (9:39) | video: YouTube

Přehlídka těch nejúžasnějších cosplayů letošního Katsuconu

28.02.2017 000 22:38 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

V půlce února se konala jeden z největších popkulturních festivalů v USA. Byl to všemi oblíbený Katsucon, který každoročně přiláká tisíce fanoušků všeho možného i nemožného. Mezi těmito lidmi jsou samozřejmě i stovky cosplayerů a musíme uznat, že nám nad jejich kostýmy nejednou spadne čelist.

Jak už bývá pomalu zvykem, z podobných festivalů se vždycky najde i několik videí, jenž zachycují především tyto kostýmové umělce. My jsme si tentokrát vybrali video od Mineralblu, kde můžeme vidět nejen cosplayery a prostory festivalu, ale i fotografy a kameramany, kteří většinou nejsou v hledáčcích vidět.

Pojďte si tedy vychutnat krásných deset minut plných luxusních cosplayů z těch nejrůznějších fandomů. Tohle jednoduše musíte vidět.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Přehlídka těch nejúžasnějších cosplayů letošního Katsuconu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.