Videa

Vienna Comic Con 2016 (3:57) | video: YouTube

Vienna Comic Con představuje letošní CMV

06.12.2016 000 22:38 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

A ti nejlepší čeští cosplayeři a cosplayerky nemohli na Comic Conu i i ve videspotu samotném samozřejmě chybět. Najdete je všechny?

Comic Con je legendární festival, pořádaný napříč městy po celém světě, především pro fanoušky ze světa komiksu, her a pop kultury. Ten nejbližší se koná ve Vídni, kam se každoročně sjíždějí tisíce návštěvníků ze všech okolních zemí, včetně té naší. Program je zde vskutku pestrý, leč největším lákadlem a především pastvou pro oči jsou bezesporu cosplayeři, kterými je Comic Con doslova zaplněn. A že je na co se dívat, potvrzuje hudební  videospot, v němž najdete i spoustu českých cosplayerů. Jednou z nich je i Ketrin, kterou spolehlivě najdetek na každém významném festivalu cosplaye.

"Letos jsem měla tu možnost navštívit Viecc, byla jsem příjemně překvapena opravdu velkými prostory s moha stánky, velmi příjemnými organizátory i skvělým programem samotné akce. Bylo zde také mnoho cosplay hostů, především pro nás byl velký zážitek vyfotit se s hvězdami jako je Yaya Han a Calypsen cosplay. Mimo to zde bylo mnoho dobrých fotografů, takže jsme si odnesli i několik opravdu dobrých fotek cosplayů. Letos zde bylo mnoho českých a slovenských cosplayerů a věřím, že příští rok nás na Vieccu bude ještě víc," uvedla přední česká cosplayerka Ketrin, která se s námi podělila o svůj zážitek z celé akce.

A jak velká výprava se do Vídně z naší republiky vypravila? Jedinci i skupinky společně rozhodně překonali číslo 20. Ani nám není známo, kdo všechno se na tento ComicCon podíval, jistě ale víme, že to byl například Higetsu a jeho Soldier 76, GrumpyCait v převleku Sigrun Mercy, s nimi také Kuromaru jako Civil Reaper, Ali alias Plague Doctor Reaper po boku s Ketrin a jejím nejnovějším cosplayem D.Va Mercy či Gehenna jako Deathwing. Mishel se svou Sylvanas pak ze Slovenska jela reprezentovat naše blízké končiny dokonce i v cosplay soutěži. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Vienna Comic Con představuje letošní CMV

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.