Videa

League of Legends Cosplay Boogie - PAX East 2016 | Community Collab (4:42) | video: YoutTube

To nejlepší z PAX East 2016

15.05.2016 000 21:05 – Cosplay

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pojďte si díky videu prohlédnout to nejzajímavější z letošního PAX East.

Na konci dubna se v americkém Bostonu konal PAX East, který byl i letos opravdu záživný a petrý. Atmosféru celého víkendu zachycuje právě toto video, které je změtí toho nejlepšího, co jste mohli na tomto conu vidět.

Ačkoliv patří velká část videa cosplayerům, kteří si i tento rok přichystali pro návštěvníky nádhernou přehlídku těch nejkrásnějších cosplayů, můžeme zde taky shlédnout uLoL stage a Riftwalk. V případě Riftwalku se však nejedná o Kassadinovu abilitku, ale o zákoutí, které jakoby z oka vypadlo Summoner´s Rift mapě z League of Legends.

V tomto tematickém zákoutí mohli návštěvníci shlédnout jak repliky zbraní šampionů, tak i šampiony samotné (ať už v podání cosplayerů či precizně vyrobených soch). Celý Riftwalk byl opravdu hojně navštěvovanou atrakcí, ale není se čemu divit, kdo by přece nechtěl fotku s Baronem nebo oblíbeným šampiónem z Polí spravedlnosti?

PAX je zkrátka rájem pro všechny fanoušky League of Legends.

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: To nejlepší z PAX East 2016

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.