DISKUZE K ČLÁNKU Měsíc nabitý peckami aneb pět nejlepších her, které vychází už tento měsíc

V Česku si s námi hraje počasí, takže poslední týdny vypadají jako na houpačce – jednou hustě prší, za chvíli pálí slunce, jež rychle vystřídá silná bouře. Skoro jako na apríla, že? Herní průmysl je poněkud přímočařejší. což znamená, že toto opět udeřila sucha. Vydání velkých titulů můžeme očekávat až na podzim, i přesto v srpnu přiletí první vlaštovky. Proto jsme pro vás vybrali pět nejlepších her, které vyjdou už tento měsíc.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.