Měsíc nabitý peckami aneb pět nejlepších her, které vychází už tento měsíc

V Česku si s námi hraje počasí, takže poslední týdny vypadají jako na houpačce – jednou hustě prší, za chvíli pálí slunce, jež rychle vystřídá silná bouře. Skoro jako na apríla, že? Herní průmysl je poněkud přímočařejší. což znamená, že toto opět udeřila sucha. Vydání velkých titulů můžeme očekávat až na podzim, i přesto v srpnu přiletí první vlaštovky. Proto jsme pro vás vybrali pět nejlepších her, které vyjdou už tento měsíc.

Blair Witch

Blair Witch FOTO: Steam

Madden NFL 20

Nejnovější přírůstek do série Madden NFL slibuje řadu změn, které si oblíbí nejen dlouholetí příznivci. Po vzoru FIFY opět přichází příběhový mod nazvaný Face of the Franchise: QB1, kde si hráč vytvoří vlastní postavu. Společně s ní si pak proklestí cestu z univerzitní ligy až do věhlasné NFL. K zahození není ani návrat Pro Bowl modu, zajímavější MUT mise či vylepšené animace. Hra bude venku už zítra, tedy 2. srpna 2019, na PC, PS4 a Xbox One.

Hitparáda začíná! Launch trailer k Madden NFL 20 (1:02) | zdroj: YouTube

Remnant: From the Ashes

Svět je v troskách. Planetu ovládlo dávné zlo z jiné dimenze, které od základu přetvořilo všechno, včetně hustoty zalidnění. Lidské pokolení je na pokraji vyhynutí a je jen na hráči, jestli jeho úpadku dokáže zabránit a vše znovu vrátit do původní podoby.

Remnant: From the Ashes vyvíjí studio Gunfire Games, které stojí za posledním dílem Darksiders. Můžeme tedy očekávat kvalitní audiovizuální zpracování, RPG prvky a hlavně kopu zábavy! To vše 20. srpna na PC, PS4 a Xbox One.

img-responsive

Remnant: From the Ashes | foto: Steam

Ancestors: The Humankind Odyssey

Patrice Désilets hlásí návrat. Od opuštění Ubisoftu, ke kterému došlo po vydání Assassin's Creed: Brotherhood, se jeden z otců této série nepodílel na vývoji žádného kousku. Místo toho založil vlastní studio, a přes všechny trampoty spojené s jeho financováním konečně uvidíme výsledky tvrdé čtyřleté práce.

Ancestors: The Humankind Odyssey nabídne hráčům originální zasazení. Podíváme se totiž do dob, kdy pyramidy byly hudbou vzdálené budoucnosti, a kdy lidé ještě oplývali výrazným ochlupením a připomínali spíše opice. V tomto nehostinném světě budeme mít za úkol přežít, rozvíjet klan a úspěšně ho provést skrze budoucí trampoty. Očekáváme zajímavé lokace, lov pravěkých zvířat, sbližování a vývoj při postupu do dalších věků. Titul vychází 27. srpna exkluzivně pro Epic Games Store.

img-responsive

Ancestors: Humankind Odyssey | foto: Steam

Life is Strange 2: Episode 4

Dontnod Entertainment rozhodně umí dělat hry. Experimentem v podobě Vampyr si sice krapet poškodili reputaci, ale jejich vlajková série Life is Strange stále drží laťku neskutečně vysoko. Ukázaly to předchozí tři epizody, a ta třetí nás čeká už za pár dní. Jak si proklestí cestu dvojice nových hrdinů skrze řadu nástrah a výzev? To zjistíme už 22. srpna.

img-responsive

Life is Strange 2 | foto: Steam

Blair Witch

Záhada Blair Witch je kultovní americký snímek, který stavěl na skutečných událostech z října 1994. A nyní, více než 20 let po uvedení snímku do kin, přichází i adaptace od Bloober Team, studia, jež stojí za povedenými kousky jako je Observer (recenzi si můžete přečíst zde) či Layers of Fear. Příběh se bude odehrávat čtyři roky po incidentu a hlavním hrdinou bude policejní důstojník Ellis a jeho psí parťák Bullet.

Z dostupných záběrů lze vydedukovat, že nás čeká nervy drásající atmosféra a prozkoumávání skvěle zpracovaných lokací. Přítmí a rozhovory po telefonu potom ještě více znásobí hutný zážitek, kterým Blair Witch dozajista bude. Titul vychází 30. srpna na PC a Xbox One.

img-responsive

Blair Witch | foto: Steam

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Měsíc nabitý peckami aneb pět nejlepších her, které vychází už tento měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.