DISKUZE K ČLÁNKU Jak bude hraní vypadat za pár let?

Budoucnost herního průmyslu a her obecně je z dosti velké části nevyzpytatelná. Nikdo nemůže na 100 % říct, co očekávat od vývojářů velkých titulů, a nikdo Vám přesně nedokáže říct, jak herní „mašinérie“ bude pokračovat. Článků a studií na téma, jak budou hry vypadat za několik let, je spousty. Pojďme si však říct, co chceme my, hráči. Co očekáváme od tvůrců a jakou cestou směřuje tvorba AAA titulů. Ani já Vám však s přesností nedokážu říct, co bude, avšak rád se na nějakou chvíli zasním.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.