Black Friday je tady! Kde nakoupit PC hry s pořádnou slevou?

Dlouho očekávaný Černý pátek je tady a spolu s ním přichází i řada zajímavých slev na hry. Pojďme se podívat na to nejlepší, co můžeme na internetu najít!

Steam

Steam FOTO: PC Gamer

Fanatical

Černého pátku využil ke zlevnění dostupných her i tento internetový distributor, který nabízí hned několik opravdu zajímavých slev, které byste rozhodně neměli minout. Ve výrazné slevě je například Middle-Earth: Shadow of War, jenž pořídíte za necelých 530 korun (19,99 €), nejnovější Civilizaci za 470 korun (17,99 €) a pokud si připlatíte zhruba 30 korun, získáte ji hned v Digital Deluxe edici, tedy společně s šesticí DLC, soundrackem a samozřejmě samotnou hrou.

Tím to ale nekončí. S 35% slevou pořídíte Assassin's Creed Odyssey, jehož cenovka se zastavila na slušných 39 eurech (cca. 1014 korun). Se skvělou slevou můžete získat i Monster Hunter World (43,79 € - 1200 Kč), Assassin's Creed Origins (35,99 € - 940 Kč), Pillars of Eternity: Definitive Edition (13,43 € - 370 Kč) a mnoho dalších.

Zajímavé jsou také Bleskové slevy, díky nimž můžete ušetřit na vybraných hrách ještě více. Ty trvají zpravidla dva dny, přičemž nová nabídka přibude každou hodinu. Pokud tedy chcete pořádně naplnit svoji Steam či Uplay knihovničku, určitě zamiřte na Fanatical. Skvěle nakoupíte a ještě můžete mít jistotu, že získané klíče pochází z legální distribuce, nikoliv šedého trhu.

Humble Store

Zajetá stránka, která se proslavila zejména balíčky za výrazně nižší ceny, nepojmenovala svůj výprodej po právě vypuknuvším Černém pátku, ale zvolila vlastní název - Fall Sale. Ten potrvá až do 27. listopadu, během něhož si můžete pořídit stovky nových i starších titulů.

33% slevy se dočkal nově vydaný Fallout 76, jenž díky Humble Storu seženete za krásných 40,19 eur (zhruba 1050 korun), jeho speciální edici pojmenovanou Tricentennial Edition, jež nabízí řadu kosmetických bonusů navíc, poté koupíte s 25% slevou (60 eur - zhruba 1600 korun).

Narozdíl od Fanatical.com tu naleznete i spoustu dalších her navíc. No Man's Sky se dočkal 50% srážky, takže nyní stojí 29,99 € (v přepočtu zhruba 800 korun), Dark Souls 3 vyjde jen na čtyři stovky, zatímco XCOM 2 COLLECTION na 35,99 € (cca. 900 korun).

img-responsive

Fallout 76 | foto: HD Wallpapers

Green Man Gaming

Ani další z předních obchodů nezůstává pozadu a nabízí skvělé slevy. Ze všech ostatních vyčnívá zejména GOTY edice Falloutu 4 za necelou pětistovku, šestá Civilizace za 370 korun, Ark: Survival Evolved za 450 korun či No Man's Sky s 50% slevou a cenovkou 20 liber (zhruba 600 korun).

Drtivou většinu dalších zlevněných her pořídíte za podobné ceny jako ve výše zmiňovaných obchodech. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, nebo byste rádi koupili některý z kousků, klikněte na tento odkaz, který vás přenese rovnou na stránky výprodeje k příležitosti Černého pátku.

Steam

A na závěr nesmíme zapomenout ani na samotný Steam. Ten taktéž spustil podzimní výprodej, díky němuž pořídíte hry ze série Far Cry, Just Cause či Dishonored za mnohem lepší ceny. Tak například Just Cause 3 stojí pouze 120 korun, Just Cause kolekce, která obsahuje všechny hry i DLC, potom vyjde na čtyři stovky. Ještě zajímavější je ale cena Middle-Earth: Shadow of War, jenž tady pořídíte pouze za 360 korun. To je skoro zadarmo, když vezmeme v potaz stáří tohoto kousku.

Samotné slevy pak Valve tradičně obohatili nominacemi na Steam Awards, kde můžete hlasovat hned v osmi kategoriích. Tou nejdůležitější je samozřejmě Hra roku, najdeme tu ale i nominace na Nejzajímavější alternativní historii, Stroj roku či Nejhezčí krajinky. Za hlasování navíc dostanete speciální odznak, jenž může být vylepšen až na čtvrtou úroveň.

img-responsive

Middle-Earth: Shadow of War | foto: www.shadowofwar.com

Gamifique tip

Na závěr ještě přidáme několik zajímavých tipů na jednotlivé hry, které bychom si pořídili všema deseti! A vy můžete také.

Middle-Earth: Shadow of War - 14,59 € (zhruba 380 korun)

Dishonored 2 - 11,99 € (zhruba 311 korun)

Sid Meier's Civilization® VI - 19,19 € (zhruba 500 korun)

Star Wars: Knights of the Old Republic I & II - 2,99 € (zhruba 78 korun)

Assassin's Creed Odyssey - 32,49 £ (zhruba 1000 korun)

Just Cause Collection - 13,69 € (zhruba 356 korun)

Far Cry 4 - Limited Edition - 7,50 € (zhruba 200 korun)

img-responsive

Assassin's Creed Oddysey | foto: Uplay

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Black Friday je tady! Kde nakoupit PC hry s pořádnou slevou?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.