Podzimní sklizeň: Ty nejlepší hry, které vyjdou už tento měsíc

Je listopad. To znamená nejen spoustu problémů spojených s deštěm a zimou, ale také pořádnou nálož nových her! Pojďme si tedy shrnout to nejlepší, na co se můžeme těšit už tento měsíc.

Battlefield 5

Battlefield 5 FOTO: Origin

Hitman 2

PC/PS4/Xbox One - 13. listopadu 2018 - IO Interactive A/S

Zabiják s čárovým kódem na zátylku se vrací v novém pokračování, které nás má zavést do zbrusu nových lokací protkaných sluncem, ale také do deštěm promočených lesů. A právě rozličnost herního prostředí bude hrát prim. Bude totiž jen a jen na hráči, jak rozmanitého okolí využije.

Krom toho přinese druhý díl další zajímavou změnu. Tentokrát se můžeme těšit na ucelený zážitek od samotného začátku. Epizodický formát je tedy tu tam.

50 minut z hraní HITMAN 2 (50:24) | zdroj: YouTube

Fallout 76

PC/PS4/Xbox One - 14. listopadu - Bethesda

Pokračování populární série Fallout se kvapem blíží. A čeká nás další obrovská změna, která je srovnatelná s tou mezi druhým a třetím dílem. Poprvé v sérii totiž nepůjde o čistě singleplayerový zážitek, ale o multiplayerovou hru s RPG prvky a velkým důrazem na budování základny. Ten bude pevně stát na základech čtvrtého dílu, bude ale výrazně obohacen o další možnosti budování a hlavně nebude omezovat hráče plochou, kterou může zastavět.

Jsme zvědaví, jak bude tento nový formát fungovat. Hlavně na V.A.T.S., který snad ani v real time multiplayerové hře nemůže správně fungovat. Ale kdo ví, třeba nás Bethesda vyvede z omylu.

Trailer k Falloutu 76 (2:53) | zdroj: YouTube

Battlefield V

PC/PS4/Xbox One - 20. listopadu - EA DICE, Criterion Software

Černí Němci, protézy místo rukou... Zkrátka věrná historická střílečka podle našeho gusta! Jak už tomu u Battlefieldu bývá zvykem, opět se můžeme těšit na skvěle zpracovanou válečnou vřavu, na kterou se nejen skvěle dívá, ale také se náramně poslouchá. Tvůrci totiž opět nezapomněli na co nejlepší audiovizuální zpracování, které nově podpoří i Ray Tracing u majitelů grafických karet řady RTX 2000.

Do hry přibude i obdoba battle royale modu s názvem Firestorm, kde se na jednom bojišti utká 64 hráčů doplněných o bojovou techniku a další typické prvky této série. Ta ale vyjde až příští rok.

Trailer k Battlefieldu V (3:41) | zdroj: YouTube

Darksiders III

PC/PS4/Xbox One - 27. listopadu - Gunfire Games

Hltali jste letos v dubnu každou minutu z God of War, ale nemohli jste si jej zahrát, protože nemáte konzoli? Gunfire Games vám tento pocit alespoň částečně vynahradí už na konci listopadu, kdy do světa vypustí třetí díl oblíbené série Darksiders.

Otevřený svět, spoustu skákání, šplhání, vylepšování postavy, sbírání surovin, ale hlavně zabíjení potvor, které na vás budou čekat na každém rohu. A vy jakožto jedna z jezdkyň apokalypsy, Zuřivost, proti nim vyrazíte vyrazíte a ukážete Sedmi smrtelným hříchům, zač je toho loket.

Trailer k Darksiders III (1:44) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podzimní sklizeň: Ty nejlepší hry, které vyjdou už tento měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.