Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

Projeli jsme za vás Steam a další platformy a vybrali jsme ty nejlepší hry, které vychází už tento týden!

Defiance 2050

Defiance 2050 FOTO: Steam

Defiance 2050 - 10. července
Vezměte kamarády a společně si vyrazte do propracovaného masivně multiplayerového světa, kde se z vás stane lovec. S přáteli si tady užijete plno střílení ze třetí osoby, zajímavý příběh a také pokročilé možnosti vylepšování vlastních zbraní. Hru si můžete stáhnout zdarma už zítra.

Dust and Salt: The Battle for Murk - 11. července
Nechte se vtáhnout do propracovaného středověkého světa, ve kterém se pokusíte rozplést tajemné spiknutí. To by mohlo mít fatální následky v podobě útoku barbarů na vaše rodné město, na nějž si velitelé brousí zuby. Těšit se můžete na krátký zajímavý děj, jenž se odvíjí podle vašich rozhodnutí, parádní sountrack a hlavně plno originálních soubojů.

The Free Ones - 12. července
Proč na chvíli nevypnout baterky a neodpočinout si u něčeho krásného a zábavného? Právě to nabízí titul s názvem The Free Ones, v němž budete poskakovat z jedné plošiny na druhou, přitom řešit zapeklité hádanky a rozplétat zajímavý příběh hlavního hrdiny Thea. Ten totiž utekl z vězení a vy mu musíte pomoct dostat se bezpečně ven.

Diary of Defender - 15. července
Konečně se dostáváme k nějaké hře, která bude hratelná ve VR. V Diary of Defender se vžijete do role "obránce," který se musí postavit krvelačným vlnám nepřátel. Očekávejte plno zbraní, zajímavé lokace a hlavně plno akce!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.