Svoboda voleb jako nikdy předtím. Na co se můžeme těšit v Underworld Ascendant?

Představujeme vám nové zajímavé RPG, ve kterém se bude svět řídit podle vás!

Underworld Ascendant

Underworld Ascendant FOTO: Steam

Obrovský otevřený svět plný možností, to je alfa a omega řady dnešních her. Jenže spousta z nich svět naplno nevyužívá a skrývá se jen za možnost svobodného prozkoumávání, přičemž další interakce a možnost jej měnit úplně chybí. Pokud tedy chcete něco, kde budete mít volnou ruku bez jakýchkoliv omezení, sáhněte po Underworld Ascendant.

Hra sice ještě nevyšla, ale už teď se profiluje jako velice zajímavý kousek pro všechny, kteří se nechtějí nechat vodit za ručičku. Tady vám totiž nebudou vývojáři radit, kam máte jít a co byste měli udělat. K dispozici totiž bude hned několik řešení a bude jen na vás, které zvolíte. Vyberete si raději tichý postup s využitím prostředí, nebo sáhnete po agresivním přístupu?

Ani jedna možnost nebude zakázaná, tvůrci ale raději uvidí vaši kreativitu. Lokace jsou totiž k experimentování jako dělané a jejich využívání vám může přinést spoustu benefitů v porovnání s přímou konfrontací nepřátel. Nejenže zůstanete v relativním bezpečí před jejich smrtícími zbraněmi, ale hlavně dostanete bohatou odměnu zejména v podobě zkušeností.

Jako v každém správném RPG se samozřejmě můžeme těšit na spoustu unikátních nepřátel. Postavíme se proti kostlivcům, ještěrčím mužům a dalším příšerám, které se schovávají v kobkách a čekají jen na nás.

Abychom jim mohli čelit osobitým způsobem, dostaneme na začátku možnost přizpůsobit si svého hrdinu podle vlastních představ. Mix svých schopností si budou moct sestavit nejen příznivci magie, ale i vyznavači boje zblízka a na dálku.

Underworld Ascendant vychází až v září, ale vybraní šťastlivci si mohou zahrát už teď. Na začátku července totiž tvůrci vypustili do světa alfa verzi pro všechny, kteří zaplatili dostatečnou částku během crowdfundingové kampaně. Zbytek si musí počkat ještě tři měsíce.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svoboda voleb jako nikdy předtím. Na co se můžeme těšit v Underworld Ascendant?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.