Chcete si užít víkend? Máme pro vás hry zdarma!

V tomto článku se podíváme na ty nejzajímavější hry, které si můžeš zahrát úplně zdarma.

Rocket League

Rocket League FOTO: gamespot.com

Rocket League
Pokud nemáte přes víkend co dělat a chcete si vyzkoušet něco šíleného, máme pro vás parádní tip! Zaběhněte na Steam a stáhněte si Rocket League, který je v rámci časově omezené akce až do pondělí úplně zadarmo. Bez jakýchkoliv poplatků si tedy můžete vyzkoušet všechno, co tento povedený kousek nabízí. A že toho je!

Za tři roky od vydání do hry přibyly nové herní mody (Dropshot, Rumble), můžete se účastnit in-game komunitních turnajů, nebo se prostě jen rozehrát, pořídit si hru za necelých 260 korun a poté se pustit do kompetitivních zápasů. A věřte nám, že pokud Rocket League jednou zkusíte, utopíte v ní desítky hodin.

img-responsive

Rocket League | foto: www.rocket-league.com

Iratus: Lord of the Dead
Pro vás ostatní, kteří se nezajímáte o bláznivou kombinaci fotbalu a autíček, tu máme něco také. Tento kousek nese název Iratus: Lord of the Dead a jde o nezávislou 2D rogue like hru, kde si užijete spoustu bojování a také přemýšlení.

Tady vám totiž nepostačí jednoduché sesílání kouzel. Zdejší umělá inteligence je na pokročilé úrovni, takže k tomu, abyste uspěli, budete potřebovat notnou dávku soustředění a výběr správné taktiky. Dokážete u nepřátel najít slabá místa a poslat je zpět do pekel?

img-responsive

Iratus: Lord of the Dead | foto: Itch.io

Naše soutěže
Tento bod vás možná až tolik neuspokojí, ale myslíme si, že by bylo dobré na něj upozornit. V tuto chvíli totiž probíhá soutěž o nezávislou hru Youropa, kterou jsme minulý týden ohodnotili vysokou známkou. Pokud ji chcete získat, přečtěte si tento soutěžní článek.

Jestli vás ale plošinovky a řešení originálních nezajímá, nemusíte mít strach. Už příští týden odstartujeme sérii menších soutěží, ve kterých budeme rozdávat klíče na hry od fanoušků, ale také od naší redakce. Tak nás dál pozorně sledujte, ať vám nic důležitého neuteče!

img-responsive

Youropa | foto: Vlastní screenshoty

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chcete si užít víkend? Máme pro vás hry zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.