Tento týden bude ve znamení fotbalu a klasik

Na pořadu týdne nebude jen vyřazovací fáze Mistrovství světa, ale také jedna zajímavá sportovní hra. To ale není jediné, co nás tento týden čeká.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered FOTO: Steam

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - 3. července

Téměř devět let po vydání se vydavatel rozhodl, že tento populární titul trošku vylepší a vydá v remasterované verzi. Ta vychází už zítra a jejím hlavním tahákem bude zejména kompletně změněná grafika. Tvůrci se na svých stránkách chlubí, že se můžeme těšit na výrazně přepracované textury, vylepšené vykreslování stínů, nasvícení a hlavně podporu pro 4K rozlišení.

zdroj: YouTube

Sarah in the Sky - 4. července

Co si na chvíli od rychlých a zběsilých titulů odskočit k něčemu pozvolnějšímu? Pokud něco takového hledáte, tak jsme pro vás našli ideální hru. Sarah in the Sky sází na pomalejší hratelnost a příběh mladé dívky, která se snaží najít všechny stránky ze svojí knihy. Stačí je všechny posbírat a postoupit dál. Bez monster a hádanek.

Seeds of Resilience - 4. července

Nenechte se zmást tou grafikou, ale tahle hra bude opravdu zajímavá! Alfou a omegou bude stavění vlastní vesnice na pustém ostrově, který je sužován přírodními vlivy. Připravte se tedy na časté katastrofy a neustálé přestavování. Více o této hře vám povíme už zítra v našem tematickém článku.

Draft Day Sports: College Football 2018 - 6. července

Leze vám evropský fotbal krkem? Tak zkuste ten americký v novém manažerovi, ve kterém se ujmete vedení jednoho z desítek klubů z vysokých škol. Dokážete ho dovést až na samotný vrchol?

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tento týden bude ve znamení fotbalu a klasik

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.