Tento týden bude ve znamení fotbalu a klasik

Na pořadu týdne nebude jen vyřazovací fáze Mistrovství světa, ale také jedna zajímavá sportovní hra. To ale není jediné, co nás tento týden čeká.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered FOTO: Steam

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - 3. července

Téměř devět let po vydání se vydavatel rozhodl, že tento populární titul trošku vylepší a vydá v remasterované verzi. Ta vychází už zítra a jejím hlavním tahákem bude zejména kompletně změněná grafika. Tvůrci se na svých stránkách chlubí, že se můžeme těšit na výrazně přepracované textury, vylepšené vykreslování stínů, nasvícení a hlavně podporu pro 4K rozlišení.

zdroj: YouTube

Sarah in the Sky - 4. července

Co si na chvíli od rychlých a zběsilých titulů odskočit k něčemu pozvolnějšímu? Pokud něco takového hledáte, tak jsme pro vás našli ideální hru. Sarah in the Sky sází na pomalejší hratelnost a příběh mladé dívky, která se snaží najít všechny stránky ze svojí knihy. Stačí je všechny posbírat a postoupit dál. Bez monster a hádanek.

Seeds of Resilience - 4. července

Nenechte se zmást tou grafikou, ale tahle hra bude opravdu zajímavá! Alfou a omegou bude stavění vlastní vesnice na pustém ostrově, který je sužován přírodními vlivy. Připravte se tedy na časté katastrofy a neustálé přestavování. Více o této hře vám povíme už zítra v našem tematickém článku.

Draft Day Sports: College Football 2018 - 6. července

Leze vám evropský fotbal krkem? Tak zkuste ten americký v novém manažerovi, ve kterém se ujmete vedení jednoho z desítek klubů z vysokých škol. Dokážete ho dovést až na samotný vrchol?

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tento týden bude ve znamení fotbalu a klasik

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

21.08.2018 17:45 Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

21.08.2018 16:03 Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Nový Dishonored jen tak nevyjde

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.