Tipy na hry zdarma: Propracovaný horor či adventura od tvůrců Life is Strange

Je pátek a my vám přinášíme pravidelný seriál, v němž vám ukážeme ty nejlepší hry zdarma. Tentokrát bude v záři nejen spoustu nezávislých her, ale i jedna AAA pecka.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit FOTO: Steam

Taggal

Odkaz ke stažení

V této hře se vžijete do role Lucy, která prozkoumává starý opuštěný dům, protože se v něm stratila její manželka. Ve tmě se ale skrývají mnohá nebezpečenství, která ji mohou připravit o život, a tak neustále musíte hledat zdroje světla, popřípadě alespoň svítit baterkou. Taggal sice nenabízí příliš dlouhý příběh (něco kolem 45 minut), i tak se ale můžete těšit na kompletní dabing a výbornou atmosféru, která je inspirovaná Filipínskou mytologií.

img-responsive

Taggal | foto: Itch.io

Drivinity

Odkaz ke stažení

Tito vývojáři do sebe smíchali dva styly, jejichž spojení by vás nenapadlo ani v těch nejpodivnějších snech. Stačilo vzít moderní egyptské město a smíchat ho se starověkou mytologií. Co z toho vzniklo? Šílené závodění futuristických aut, které si můžete zahrát úplně zdarma. Stačí jen kliknout na odkaz nad tímto odstavcem.

img-responsive

Drivinity | foto: Itch.io

First Cut

Odkaz ke stažení

Tato hra vám nejspíše vydrží jen na několik málo minut (v lepším případě hodin), ale i tak není od věci si ji vyzkoušet. Jde o čistě multiplayrovou hru, kde se v modu jeden na jednoho utkáte proti živému hráči. Očekávejte nádhernou pixelartovou grafiku, oldschool animace a spoustu zábavy!

zdroj: YouTube

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Odkaz ke stažení

Ještě před pár týdny každý ve spojení s francouzským studiem skloňoval RPG Vampyr, o pár dnů později je ale všechno jinak. Titul s krvelačným upírem v hlavní roli je minulostí a novou "vlajkovou lodí" se stává spinoff k Life is Strange s názvem The Awesome Adventures of Captain Spirit. Ve zhruba hodinovém dobrodružství si můžete zahrát za devítiletého chlapce a vyzkoušet si, jaké to je být superhrdinou!

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tipy na hry zdarma: Propracovaný horor či adventura od tvůrců Life is Strange

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.