Tipy na hry zdarma: Propracovaný horor či adventura od tvůrců Life is Strange

Je pátek a my vám přinášíme pravidelný seriál, v němž vám ukážeme ty nejlepší hry zdarma. Tentokrát bude v záři nejen spoustu nezávislých her, ale i jedna AAA pecka.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit FOTO: Steam

Taggal

Odkaz ke stažení

V této hře se vžijete do role Lucy, která prozkoumává starý opuštěný dům, protože se v něm stratila její manželka. Ve tmě se ale skrývají mnohá nebezpečenství, která ji mohou připravit o život, a tak neustále musíte hledat zdroje světla, popřípadě alespoň svítit baterkou. Taggal sice nenabízí příliš dlouhý příběh (něco kolem 45 minut), i tak se ale můžete těšit na kompletní dabing a výbornou atmosféru, která je inspirovaná Filipínskou mytologií.

img-responsive

Taggal | foto: Itch.io

Drivinity

Odkaz ke stažení

Tito vývojáři do sebe smíchali dva styly, jejichž spojení by vás nenapadlo ani v těch nejpodivnějších snech. Stačilo vzít moderní egyptské město a smíchat ho se starověkou mytologií. Co z toho vzniklo? Šílené závodění futuristických aut, které si můžete zahrát úplně zdarma. Stačí jen kliknout na odkaz nad tímto odstavcem.

img-responsive

Drivinity | foto: Itch.io

First Cut

Odkaz ke stažení

Tato hra vám nejspíše vydrží jen na několik málo minut (v lepším případě hodin), ale i tak není od věci si ji vyzkoušet. Jde o čistě multiplayrovou hru, kde se v modu jeden na jednoho utkáte proti živému hráči. Očekávejte nádhernou pixelartovou grafiku, oldschool animace a spoustu zábavy!

zdroj: YouTube

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Odkaz ke stažení

Ještě před pár týdny každý ve spojení s francouzským studiem skloňoval RPG Vampyr, o pár dnů později je ale všechno jinak. Titul s krvelačným upírem v hlavní roli je minulostí a novou "vlajkovou lodí" se stává spinoff k Life is Strange s názvem The Awesome Adventures of Captain Spirit. Ve zhruba hodinovém dobrodružství si můžete zahrát za devítiletého chlapce a vyzkoušet si, jaké to je být superhrdinou!

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tipy na hry zdarma: Propracovaný horor či adventura od tvůrců Life is Strange

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.