Co nás čeká tento týden? Zahrajeme si na továrníka i na profesionálního závodníka!

Blíží se letní prázdniny, které značí typické herní sucho. Ještě před tím se ale můžeme těšit na pořádnou herní nadílku.

Frozen Soul

Frozen Soul FOTO: Steam

The Crew 2 - 29. června 2018

V pátek nás čeká první velká nadílka pro fanoušky závodních her. Na své si v ní přijdou nejen příznivci klasických závodních aut, ale i motorek, letadel a lodí. Pokud vás zajímá víc, podívejte se na náš starší článek, kde vám předkládáme pět informací, které byste před koupí této hry měli vědět.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Far Cry 3 Classic Edition - 26. června

Pokud jste ještě tento kultovní díl ze série Far Cry ještě nehráli, tak teď budete mít skvělou příležitost. Na PS4 a Xbox One totiž vyjde remasterovaná verze tohoto kultovního kousku, ve kterém se znovu setkáme s šílencem Vaasem a dalšími nezapomenutelnými postavami.

img-responsive

Far Cry 3 | foto: Polygon

Youropa - 27. června

Zapomeňte na zákony gravitace, tady nic takového neplatí. V Youropa můžete chodit vzhůru nohama, po zdech a kamkoliv jinam, kam vás napadne. Tady jste omezeni jen vlastní představivostí a hádankami, které dají zabrat každému.

img-responsive

Youropa | foto: Steam

Frozen Soul - 28. června

Dechberoucí výhled na obrovské zamrzlé pláně, zajímavý příběh a obtížné úkoly. Na to se můžeme těšit v nové nezávislé hře, která vychází už 28. června v early accessu na Steamu. To znamená, že spoustu funkcí bude na začátku chybět a postupně je budou tvůrci přidávat. V horizontu třech měsíců tedy vývojáři chtějí přidat nové lokace, výrobu předmětů či nové obtížnosti.

img-responsive

Frozen Soul | foto: Steam

National Machine - 29. června

Blíží se válka a soudruzi potřebují vybavení pro svoje vojáky. Vy se tedy vžijete do role továrníka, který vede velký podnik právě na výrobu zbraní a pokusíte se ho dostat na samotný vrchol. Dokážete svoji frakci vybavit dostatečným počtem letadel, tanků a zbraní? To můžete zjistit už za čtyři dny.

img-responsive

National machine | foto: Steam

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co nás čeká tento týden? Zahrajeme si na továrníka i na profesionálního závodníka!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Telltale Games definitivně končí. Některé jejich hry mizí i ze Steamu

  2. Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

  3. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.