Co nás čeká tento týden? Zahrajeme si na továrníka i na profesionálního závodníka!

Blíží se letní prázdniny, které značí typické herní sucho. Ještě před tím se ale můžeme těšit na pořádnou herní nadílku.

Frozen Soul

Frozen Soul FOTO: Steam

The Crew 2 - 29. června 2018

V pátek nás čeká první velká nadílka pro fanoušky závodních her. Na své si v ní přijdou nejen příznivci klasických závodních aut, ale i motorek, letadel a lodí. Pokud vás zajímá víc, podívejte se na náš starší článek, kde vám předkládáme pět informací, které byste před koupí této hry měli vědět.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Far Cry 3 Classic Edition - 26. června

Pokud jste ještě tento kultovní díl ze série Far Cry ještě nehráli, tak teď budete mít skvělou příležitost. Na PS4 a Xbox One totiž vyjde remasterovaná verze tohoto kultovního kousku, ve kterém se znovu setkáme s šílencem Vaasem a dalšími nezapomenutelnými postavami.

img-responsive

Far Cry 3 | foto: Polygon

Youropa - 27. června

Zapomeňte na zákony gravitace, tady nic takového neplatí. V Youropa můžete chodit vzhůru nohama, po zdech a kamkoliv jinam, kam vás napadne. Tady jste omezeni jen vlastní představivostí a hádankami, které dají zabrat každému.

img-responsive

Youropa | foto: Steam

Frozen Soul - 28. června

Dechberoucí výhled na obrovské zamrzlé pláně, zajímavý příběh a obtížné úkoly. Na to se můžeme těšit v nové nezávislé hře, která vychází už 28. června v early accessu na Steamu. To znamená, že spoustu funkcí bude na začátku chybět a postupně je budou tvůrci přidávat. V horizontu třech měsíců tedy vývojáři chtějí přidat nové lokace, výrobu předmětů či nové obtížnosti.

img-responsive

Frozen Soul | foto: Steam

National Machine - 29. června

Blíží se válka a soudruzi potřebují vybavení pro svoje vojáky. Vy se tedy vžijete do role továrníka, který vede velký podnik právě na výrobu zbraní a pokusíte se ho dostat na samotný vrchol. Dokážete svoji frakci vybavit dostatečným počtem letadel, tanků a zbraní? To můžete zjistit už za čtyři dny.

img-responsive

National machine | foto: Steam

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co nás čeká tento týden? Zahrajeme si na továrníka i na profesionálního závodníka!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.