TOP5 informací, které musíte vědět, než koupíte The Crew 2

The Crew 2 vychází už příští týden. Pojďme se tedy podívat na pět věcí, které musíte o této hře vědět. A to nejen pokud zvažujete koupi.

The Crew 2

The Crew 2 FOTO: Ubisoft Entertainment

Nezávislý otevřený svět

Stejně jako jeho předchůdce, tak i The Crew 2 bude mít otevřený svět. A ne jen tak ledajaký. Okolí si totiž bude žít vlastním životem, jednotlivé události se budou dít i bez přičinění hráčů, což nám dá spoustu zajímavých možností, jak se vyřádit. Jeho velikost navíc bude opravdu nevídaná. Přejetí od jednoho rohu ke druhému údajně zabere 40-60 minut, což je vážně hodně. Jde ale prakticky o celé Spojené státy americké, takže se není čemu divit.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Neustálé připojení k internetu

Tohle už je klasika, kterou najdeme ve spoustě dnešních her. A ani The Crew 2 nebude výjimkou. Abyste mohli hrát, budete muset být neustále připojeni a to zejména kvůli světu okolo. Ten se totiž bude proměňovat, což bude vyžadovat neustálou komunikaci se servery Ubisoftu.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Auta, lodě, letadla

Pokud se o tuto hru zajímáte, tak toto už nejspíše víte. The Crew 2 nabídne krom klasických automobilů i lodě, letadla a motorky. Na své si tedy přijdou milovníci všech typů dopravy. Tedy pokud nejste příznivci autobusů či vlaků, ty tu bohužel nenajdete...

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Rozličné herní styly

V The Crew 2 naleznete čtyři různé herní styly, přičemž každý bude mít úplně jinou hratelnost. K dispozici bude freestyle, jízda po silnicích, profesionální závody i off-road. Každý z těchto modů bude vyžadovat odlišný přístup k řízení.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Kára podle vlastních představ

Není žádným překvapením, že i tady nalezneme možnost vylepšování vlastního vozidla. A půjde nejen o kosmetické změny, ale i ty technické, které ovlivní ovladatelnost či rychlost. Jestli to bude fungovat podle našich představ, to zjistíme už za pár dní.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: TOP5 informací, které musíte vědět, než koupíte The Crew 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.