TOP5 informací, které musíte vědět, než koupíte The Crew 2

The Crew 2 vychází už příští týden. Pojďme se tedy podívat na pět věcí, které musíte o této hře vědět. A to nejen pokud zvažujete koupi.

The Crew 2

The Crew 2 FOTO: Ubisoft Entertainment

Nezávislý otevřený svět

Stejně jako jeho předchůdce, tak i The Crew 2 bude mít otevřený svět. A ne jen tak ledajaký. Okolí si totiž bude žít vlastním životem, jednotlivé události se budou dít i bez přičinění hráčů, což nám dá spoustu zajímavých možností, jak se vyřádit. Jeho velikost navíc bude opravdu nevídaná. Přejetí od jednoho rohu ke druhému údajně zabere 40-60 minut, což je vážně hodně. Jde ale prakticky o celé Spojené státy americké, takže se není čemu divit.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Neustálé připojení k internetu

Tohle už je klasika, kterou najdeme ve spoustě dnešních her. A ani The Crew 2 nebude výjimkou. Abyste mohli hrát, budete muset být neustále připojeni a to zejména kvůli světu okolo. Ten se totiž bude proměňovat, což bude vyžadovat neustálou komunikaci se servery Ubisoftu.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Auta, lodě, letadla

Pokud se o tuto hru zajímáte, tak toto už nejspíše víte. The Crew 2 nabídne krom klasických automobilů i lodě, letadla a motorky. Na své si tedy přijdou milovníci všech typů dopravy. Tedy pokud nejste příznivci autobusů či vlaků, ty tu bohužel nenajdete...

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Rozličné herní styly

V The Crew 2 naleznete čtyři různé herní styly, přičemž každý bude mít úplně jinou hratelnost. K dispozici bude freestyle, jízda po silnicích, profesionální závody i off-road. Každý z těchto modů bude vyžadovat odlišný přístup k řízení.

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Kára podle vlastních představ

Není žádným překvapením, že i tady nalezneme možnost vylepšování vlastního vozidla. A půjde nejen o kosmetické změny, ale i ty technické, které ovlivní ovladatelnost či rychlost. Jestli to bude fungovat podle našich představ, to zjistíme už za pár dní.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: TOP5 informací, které musíte vědět, než koupíte The Crew 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Telltale Games definitivně končí. Některé jejich hry mizí i ze Steamu

  2. Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

  3. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.