Co si zahrát zdarma? Cyberpunkové RPG i nezávislou pecku

I tento týden vám přinášíme zajímavé tipy na to, co si zahrát přes víkend.

The Crew 2

The Crew 2 FOTO: Ubisoft Entertainment

Shadowrun: Returns

Píše se rok 2054. Magie se vrátila zpět na Zem a společně s sebou vzala i několik silných příšer z mýtů a legend. V této hře se tedy můžete těšit na mísení futuristických zbraní s těmi magickými a také na zajímavý izometrický pohled, který vás v moderním hávu vrátí zpět do 90. let.

Stahujte zde

img-responsive

Shadowrun Returns | foto: Steam

Fallen

V nádherně graficky zpracované 2D hře se můžete těšit na příběh Freyi, zaměstnankyně místní nemocnice, která se po řadě náhodných události dostane na místo, které vůbec nezná. Svojí pevnou rukou ji tedy budete muset dovést zpět přes řadu nebezpečenství a odkrýt temnou historii tohoto místa.

Stahujte zde

img-responsive

Fallen | foto: Itch.io

The Crew 2 - beta

Rychlá auta, ještě rychlejší lodě a tryskové letouny. To všechno si můžete vyzkoušet v otevřené betě závodního titulu The Crew 2, který oproti svému předchůdci nabídne spoustu zajímavých novinek.  Samozřejmostí je i špičková grafika a hlavně perfektní zážitek, jenž vás má nalákat na plnou hru. Ta vychází už 29. června.

Stahujte zde

img-responsive

The Crew 2 | foto: Ubisoft Entertainment

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co si zahrát zdarma? Cyberpunkové RPG i nezávislou pecku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.